Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14F vagyok az osztályba...

14F vagyok az osztályba tetszik egy lány és nem beszédes én se vagyok annyira az . Minden órán engem néz . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? facebookja nincsen.Szép lány szerintem , én se vagyok csúnya ,magasabb vagyok nála és ő 14L

2014. szept. 19. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda és beszélgess vele!!!!!
2014. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dzseki74 válasza:
76%
Vigyél holnap neki egy almát.
2014. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha téged néz valószìnű, hogy tetszel neki. Én is ugyanebben a helyzetben vagyok csak nem én bámulom a srácot, hanem ő engem, de nem szoktunk csak úgy beszélgetni, viszont minden szünetben előttem szokott hülyéskedni és nevettetni. Mindegy, visszatérve rád, szerintem menj oda nyugodtan hozzá és kezd el vele beszélgetni, ha pedig tetszik akkor még talán lehet is belőle valami:)
2014. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mondjuk én is elég sokat szoktam nézni .de mit mondjak neki határozott vagyok de nem bátor
2014. szept. 19. 15:29
 5/6 anonim válasza:
Kezdj el vele csak ugy beszelgetni... Es majd h joba lesztek mond el neki azt amit akarsz
2014. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ora utan odamesz a padjahoz megkerdezed ertettee a lecket kibeszelitek a tanarnot... sok sok tema van de lehetsz direkt is hozza amit a rendes lanyok ertekelnek odamesz es elhivod valahova fagyi/juice... :)
2014. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!