Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most velem van a hiba vagy ez...

Most velem van a hiba vagy ez tényleg túlzás már?

Figyelt kérdés

Lehet hogy én nem vagyok elég romantikus alkat, de szerintem elég gáz, hogy egy srác, akivel még csak 3x találkoztunk és nem volt semmi különös, olyan nyálas sablon dolgokat ír, hogy az "életem adnám érted" meg hasonlók. Szerintem kizárt, hogy tényleg így érezzen valaki ennyi után.

17/L


2014. szept. 15. 22:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de szerintem ha igazán mélyen érezne, akkor nem ilyen nyállal traktálna, hanem olyan lenne a pillantása, a szavai amiből sugárzik, hogy imád.


Ezek a nyálasabb szövegek nekem olyannak tűnnek, mintha összevágott volna egy csomó romantikus filmet és dalszöveget és ezt öntené rád.

Nem azt mondom, lehet nem azért csinálja hogy megdöngessen, de mindenesetre érdekes elgondolni, hogyha ilyen gyorsan sikerült eljutni a hősszerelmesig, akkor ezek után milyen gyorsan fog egy másik arcot felvenni.

Szerintem óvakodj.

2014. szept. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
kieg: lehet hogy nem testiséget, hanem lelki dolgokat keres, de mindenesetre kétségbeesett, drámakirály és szerintem valami fejben/lelkileg nem okés vele.
2014. szept. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!