Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Győrben ismerkedni?

Győrben ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Győrben hol lehet ismerkedni 20+ Nőkkel?:) Nem nagyon szeretem az ilyen heyeket mint a lapos..stb..barátaim nem nagyon vannak..szóval..azok által se nagyon tudok barátkozni..:/..21éves férfi vagyok..ötletek?:)

2014. szept. 13. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Hól van Győr?
2014. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én salgótarjánt ismerem a győzike sóból!
2014. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mamma mia, neo, bridge, lapos -> utolsó kettő az egyetem közelében van, ott biztos találnál pedig 20+-as nőket
2014. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha MILF-et akarsz, max akkor menj Mamma miába.

Neoba ne menj, mert ott 50 éves kigyúrt kopasz csávók vannak a ballonszájú szőke barátnőcskéikkel.

Laposon és Bridge-ben egyetemisták és középiskolások vannak nagyrészt. Bridge-ben középiskolások közül én eddig csak végzősökkel találkoztam, azok már majdnem egyetemisták, és már majdnem 20+ :DDD

2014. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!