Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hívjam fel egy 15 éves...

Hogyan hívjam fel egy 15 éves fiú figyelmét? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vagy egy nagyon helyes srác a suliban aki tőlem egy évvel idősebb és szeretném azt h észrevegyen a sok lány közül. Mit csináljak? 14L

2014. szept. 12. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
:) meztelenül menj suliba :) igaz akkor más is észre fog venni :)
2014. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá...
2014. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kidobott mellek, mini szoknya, magassarkú, pink körmök, rúzs, szőke haj, kb. erre minden srác felfigyel
2014. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
meny oda hozzá és bezsélgessetek és ha 2 en vagytok akkor kérdezd meg mert én már csak tudodm mert nyuszi vagyok, és ienekkel a mai világba sokat hüeskednek es nem gondolná komoan
2014. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kiabáld, hogy Allah akbar!!! és dobj felé egy petárdát, fel fog rád figyelni
2014. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:'D
2014. szept. 12. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Legyél igényes. Ha az iskola megengedi, használj egy kis alapozót, ha pattanásaid vannak, (és persze kezeld őket, hogy elmúljanak,) egy kis szempillaspirál kiemelheti a szempilláid.

Az ajkad legyen ápolt, most rossz idő van : LABELLO. Vagy akármilyen ajakzsír. Ne legyen cserepes.


Öltözködj szépen, a stílusodnak megfelelően, legyél változatos, jó, ha van valami ismertetőjegyed. Reggel nyugodtan beiktathatsz egy fürdést, ha elmész mellette, ne izzadtságszagot érezzen. Szerezz be egy tusfürdő illatú spray-t, tesi után is friss, nem erőltetett illatod lesz.


A fogaid legyenek szépek, a szép mosoly nagyon nagyon nagyon fontos. Minden nap legalább kétszer, de akár háromszor moss fogat, ha ferdék a fogaid, (és persze ha az anyagi keretek engedik) csináltassatok fogszabit. Bár sokára lesz eredménye, sokkal elnézhetőbben a ferde fogak, ha van rajta fogszabi, mert tudni fogja, hogy szép fogaid lesznek majd.


Mosolyogj sokat, akár felé is bátran. Pillants rá párszor, kapd el a tekintetét, mosolyogj (megint). Menj el iskolai rendezvényekre, mozdulj ki otthonról, hátha ő is ott lesz (az nem azt jelenti, hogy be kéne surranni valami diszkóba, valószínű nem lesz ott ha normális srác, és oda inkább a r*bik miatt mennek a fiúk, te pedig ne legyél az, mert akkor nem lesz vele rendes kapcsolatod.)


Ha beszélgetsz vele, legyél nyílt, kedves, rejtetten bókolj neki (de ne nyomulj. Ne mondd neki egyből az első beszélgetésnél, hogy hű de helyes, meg hogy szívesen járnál vele. Dicsérd meg a pulcsiját, ha valami új cucca van, esetleg mondhatod, hogy jól áll neki, persze ezt már inkább ne a legelső beszélgetésnél. Ismerjétek meg egymást, legyél jó hallgatóság, de néha tudj te is beszélni, legyen véleményed a dolgokról, és mert elmondani őket. Hagyd beszélni, de ne engedd, hogy csak is kizárólag ő beszéljen.)


A leheleted legyen friss, előtte rágj el gyorsan egy rágót (ne órán, azt a tanárok nem szeretik), viszont szerintem beszélgetés előtt dobd ki, mert zavaró tud lenni ha valaki beszélgetés közben rágózik.


Nyugodtan jelöld be fészen, mondjuk jobb, ha előtte beszélsz vele élőben. Tudom, hogy ez hülyeség lesz, de ha nem vagy túl bátor, akkor lájkold a képeit. Leginkább amiket újonnan tölt fel, mert ha egyszerre belájkolod az összeset, akkor az zavaró lehet.


Remélem tudtam segíteni, sok sikert :)

2014. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi ez nagyon hasznos:)
2014. szept. 12. 16:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ápolt vagyok és nagyon igényes. Ki szoktam magamat szempillaspirálozni, de nem túlzottan úgy értem h nem túlzás. Ha kijön rajtam egy pattanás akkor azt mindig elfedem és mindig befújom magam de annyira hogyha elmegyek előtte akkor érezze és a leheletem is mindig "friss".
2014. szept. 12. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!