Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Bejövók neki? Ha...

Mit tegyek? Bejövók neki? Ha nem hogy hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Hello! 14/L vagyok és fölöttem jár egy srác aki nem rég érkezett a sulinkba.Már amikor először megláttam rögtön megtetszett tudtam,hogy ő az igazi..:$ Ráírtam facebook-on beszéltünk tök jól összebarátkoztunk.Már szinte naponta beszéltünk,amikor beszéltem a nővérével akitöl megkérdeztem hogy hogy van a fiú,erre a nővére azt mondta hogy ugye beleestem,mire mondtam hogy igen.Ezek után a srác nem válaszolt azután letiltott.Kb.1 hónap utám visszatiltott és a folyosón mindig ha meglát rámnéz meg stb.Segítsetek pls.! Ráírjak?

(a helyesírási hibákért bocsi este írtam fáradtan)



2014. máj. 9. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan irjál rá, és kérdezd meg tőle, hogy ráérne -e veled találkozni, kicsit beszélgetnétek. Ha ráér, nem utasit vissza, akkor személyesen megbeszéletitek ki mit érez és gondol a kettőtök kapcsolatáról.
2014. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem merem sajnos.Én az a tipus vagyok aki ilyen helyzetekben nem a legerősebb:(
2014. máj. 10. 07:34
 3/6 anonim válasza:
Írj rá!semmi baj nem lesz belőle!
2014. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lécci segíccsetek!
2014. máj. 13. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Irj már rá, aztán majd válaszol valamit.. ird meg neki hogy találkozni szeretnél vele, mert nagyon szimpatikus..és kicsit beszélgetnétek, vagy megtudod mi érdekli, és egy olyan eseményre elhivod.. vagy kinézed merre jár kb. mikor és pont akkor arra jársz te is és "véletlen" összefuttotok, és megkérdezed, hogy milyen régen láttad és hogy van és hétvégén eljönne-e veled, /valahova elhivod/, valamit probálkozz.. vesziteni semmit nem vesztessz vele, max. megmondja hogy nem akar veled találkozni, akkor ezt tudomásul veszed azt elfelejted.
2014. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem ír vissza pedig látta:O mit tegyek?
2014. máj. 15. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!