Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már volt itt ilyen kérdés...

Már volt itt ilyen kérdés fordítva: Fiúk, egy lány mivel tudja nálatok felhívni magára a figyelmet?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Tábla,sztrájk.
2014. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Ha tudod, hogy volt ilyen kérdés, akkor miért nem keresed vissza ahelyett, hogy felesleges kérdéseket tennél fel?
2014. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk azzal, hogy jó a kisugárzása, vidám (de nem idióta és hangosan vonyítva röhög), vagy gyakran néz felém (jeleket küld ezzel) stb. Öltözhet kicsit szexibben is, de ne k.rvásan, azzal is fel tudja hívni magára a figyelmet, de ha nem akar, akkor is adjon magára és legyen igényes.
2014. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Értelemmel... Szeretem, ha valakivel lehet beszélgetni. Természetesen nem kell fapofával rendelkeznie, sőt inkább legyen egy kicsit őrült, bolond. Csak ne agyhalott módjára.
2014. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2-es, úgy értem, hogy FORDÍTVA volt itt ilyen kérdés. Tehát, h egy fiú mivel tudja magára felhívni a figyelmet. Azt hittem nem nehéz ezt felfogni.:D

Többieknek köszi! (Még az elsőnek is)

2014. máj. 2. 12:53
 6/10 A kérdező kommentje:

Kötözködhetsz unalomból nyugodtan. Megy a piros.

Én szó szerint erre a kérdésre szeretnék választ, és ez még nem volt feltéve, csak fordított esetben, tehát férfi szemszögből. (úgy tudom, a nők még mindig mások, mint a férfiak)

2014. máj. 2. 12:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én (mint lány) a jelekre esküszöm. Tudod, bohókásság, odapillantok majd elkezdek nagyon foglalkozni valamivel, név szerinti köszönéssel (mert eléggé halkszavú vagyok úgyhogy nem mindig halljàk meg ha nem mondom mellé a nevet..(hülyë logika)). Meg ha egy kis önbizalmat adsz magadnak mindenki észrevesz. Attól lehet igazán "ragyogni". ;)
2014. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó!:)
2014. máj. 2. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedvesseg, humor, megbizhatosag, jatekossag, intelligencia, aktivitas, kezdemenyezo kepesseg (pl. O is szervezzen programot), kommuikacios intelligencia, szenvedelyesseg, apoltsag, csinossag. Szerelmes leszek ekkor, ahh :-)

Puszi kerdezo:)

2014. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kösziii puszi! :) ez aztán szép felhozatal.


Aki írogat privátban, neki üzenném, h egyszerűen nem nyitja meg mobilról az üzenetét (helyesebben gondolom a piszkálódását...)

2014. máj. 2. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!