Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bizonytalan vagyok. Mit kéne...

Bizonytalan vagyok. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány kb 12 éve ismerem :D.Elég jól eldumálok vele mikor találkozunk legyen az 5 perc vagy egy óra.Arra gondoltam jó lenne összejönni vele csak félek attól hogy ő nem érzi azt amit én,anno rég ő volt szerelmes belém, de az már rég volt.A barátságunk nem akarom elrontani.Mit mondotok?
2014. szept. 8. 18:57
 1/2 anonim válasza:
Hát. Ez nehéz kérdés. De lehetséges hogy még szerelmes beléd...? De, figyelj, szerintem próbáld meg. Ha nem szeret úgy, akkor... Jó, oké ez még rajtam is kifogott. Nem vagyok nagy szerelem szakértő, de láttam, hogy nincsenek válaszok, és gondoltam segítek... de nem tudom, és rosszat meg nem szeretnék mondani.:(
2014. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hétfőn az az tegnap megdicsértem a haját,mert máshogy állt neki mint szokott,holnap is találkozok vele,ha úgy áll a haja mint amikor megdicsértem akkor szerintem elhívom valahova,ha nem akkor is :D.
2014. szept. 9. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!