Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit lehet tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet tenni olyankor, ha tudom, hogy szeret a srác, de nem mer lépni, mert bizonytalan azt hiszi, hogy ő nem elég jó nekem, hogyan lehetne bátoritani őt?

Figyelt kérdés
S nagyon elfoglalt is a munkája miatt, igy nagyon keveset tudunk talizni és szerintem attol is fél, hogy elhagynám ez miatt.
2009. okt. 8. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz te és tegyél óvatos utalásokat, pl. szemezz vele és közben mosolyogj rá, vagy mondd meg neki hogy ekkor meg ekkor szabad vagy és nincs-e kedve elmenni veled valahová.Hívd el jégpályára közönségkorira és kérdezd meg hogy van-e kedve veled csúszni és fogd meg a kezét.

Ne legyél rámenős, mert meg fog ijedni.Az a dolgod, hogy felbátorítsd annyira, hogy ő kezdeményezze a találkozást, a randikat, a beszélgetést.

2009. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyet hagyni kell a francba! Az ilyen csak a munkájának él...
2009. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolonak a kérdést,probálgatok vele talizni,de sajnos sok a családigondja is.:( de azt már mondta nekem,hogy nagyon szeret velem lenni.sőt megemlitettem neki,hogy lehetne e köztünk több és ő azt mondta "akár".tehát csak türelmesnek kéne lennem,de olyan nehéz:(meg nagyon régen volt már párkapcsolata és már megszokta a magányt,gondolom én vagy nem tudom,elég sokszor depresziós is és ilyenkor nem akar találkozni senkivel,de viszont velem bármikor szivesen beszélget.Egyébként nem munkamániás csak valamiből megkell élnie.
2009. okt. 8. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
mennyire sokat dolgozik? hétvégén is?
2009. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hétvégén nem dolgozik,olyankor szoktunk találkozni,de van amikor nincs semmihez sem életkedve ahhoz se,hogy találkozzunk és olyankor msnen beszélgetünk,de mindig mondja jó lenne ha ott lennék vele csak most rosszkedve van.:(
2009. okt. 9. 17:17
 6/7 anonim válasza:
Valóban abban nincs semmi gáz ha elhívod valahová... olyankor olyan hejre menjetek ahol jól érzi magát és feloldódik a srác... ott könnyebben rámutathatsz néha erényére.. ha látja hogy van benne ami tetszik neked, bátrabb lessz
2009. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot:)
2009. okt. 10. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!