Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most mi? Tetszem neki,...

Ez most mi? Tetszem neki, vagy csak unatkozik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel eddig kétszer találkoztunk, mindkét alkalommal jól éreztük magunkat, sokat beszélgettünk. Testiség semmi nem volt, de egyszer mondjuk egy buliban voltunk sok(közös) baráttal, másodjára meg még mindig csak ismerkedtünk. De nem úgy tűnt mint aki barát zónába akarna rakni engem. Azóta írogat facebookon, ha én írok neki, nagyon hamar válaszol. Viszont nem hív el sehova. Mondjuk az is igaz, hogy nagyon sokat dolgozik, alig ér rá, de akkor is. Nem értem, mert biztosan szimpi voltam neki, és ő ír rám legtöbbször, de akkor miért nem hív el találkozni? Lehet, hogy mégsem akar semmit, csak unatkozik?(Ez a csak írogatás dolog egy hete megy.) 19l, 20f

2014. szept. 5. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak félénk, te is elhívhatod ...
2014. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lehet elég jelet nem adsz neki, vagy szerinte olyan közvetlen nem vagy

nem biztos a dolgában még és nem akar pofára esni

2014. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!