Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Motorbaleset miatt sok rajtam...

Motorbaleset miatt sok rajtam a serules emiatt nem tetszem a lanyoknak?

Figyelt kérdés

Korabban versenyszeruen motoroztam de egy eleg komoly balesetem volt ami utan 4-5 honapig korhazban voltam. Egesz jol "osszeraktak" de a motorozasnak lottek es persze a balesetnek is eleg szembetuno nyomai vannak. A labszaramon egy kb bokatol terdig ero heg. Vallon es ami a legjobban zavar az az arcomon. A buko sem tudta teljesen megvedeni es emiatt kb egy 10-15 cm-es eleg szeles hegem van. Nem lehet megmuttetni mert olyan helyen van. A lanyokkal viszont ez nagyon megneheziti a dolgom. Tudom hogy aki szeret az el fog fogadni de ha uj lanyokkal ismerkedem nem vonzodnak hozzam a kulsom miatt. Nagyon csalodott vagyok mert nem tudok ezzel mit kezdeni. Nem kerek sajnalatot nem azert irtam ki. Kepet sem fogok kuldeni. Csupan a velemenyetekre lennek kivancsi. Ti hogy viszonyulnatok a dologhoz lanyok?

21/F


2014. szept. 5. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

a sebhely nem a lányokat zavarja, hanem téged.


Nincs önbizalmad, ilyen manus meg nem kell a nőknek. Sebhely nélkül se.

2014. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Hat nem tudom

DE EZT MOST AZOSSZES HULYE FIUNAK MONOM HOGY NE MOTORIZZATOK!!!! A faluban egy fiatal gyereknek balesete volt,teljesen eltirzult,az agya legfagyitt elfelejtett mindent ujra tanutjak mostti

Na fiuk ezert motorozzatok ti is

Igaz autoval meg mindennel vigyazni kell....

2014. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem emberfüggő ez is, mert én nekem például kimondottan tetszik ha régi sérülések nyomai vannak a srácon. Nekem bejön. A férjemnek is volt még fiatalkorában autóbalesete, és neki is a hátán és a állán van egy igencsak szembetűnő hege. Én vonzónak találom.

26/N

2014. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg javits az önbizalmadon, fejleszd magad duma terén. Add el magad a belsődnek köszönhetően, ne foglalkozz a külsőségekkel, ha már sikerül megfogni egy lányt, aki élvezi a társaságodat, akkor abból már bármi lehet :D ;)
2014. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy engem zavarnának a sebeid.

de ezek alapján nem lehet elképzelni mennyire csúnyák.

szerintem nem a hegeiddel van a baj.

2014. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Probál magad viccesen előadni pl: mond azt hogy a heget még vietnámba szerezted..stb :) hidd el beválik
2014. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fényember ***** válasza:
DE, tetszhetsz még bárkinek de szerintem is az önbizalmaddal van a gond. Amúgy lehet kapni ilyen heg eltüntető kenőcsöket (igaz annyira nem olcsó, de ha téged ez az arcodon ennyire zavar...). Egyik barátnőmnek vett az anyja mert szanaszét volt vagdosva mindenhol. Mára már alig-alig látszódnak a hegei a karján, és a combjain.
2014. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast remelem igazatok lesz. A lanyok egyebkent kedvesek velem viszont tenyleg nem igazan parkapcsolatra vagynak velem. Lehet igazatok van es tokosebbnek kene lennem!!
2014. szept. 5. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem most nem kell elkezdeni az embereket lebeszélni a motorkáról. A Motoros balesetek 95% azért van, mert az emberek nagy sebességgel száguldanak.


Sajnos ahhoz, hogy megtudjam mondani, hogy hogyan viszonyulnák eloszor látnom kéne a heg elhelyezkedését az arcon..

2014. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én lány vagyok és kick-boxozok, szóval a kék, lila, sárga foltok könnyen megtalálnak (konkrétan a lábam színátmenetek :D). Szóval engem pl nem zavarna, sőt talán még vonzana is :D.
2017. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!