Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon gátlásos fiú vagyok és...

Nagyon gátlásos fiú vagyok és nem valami társasági arc, lehet emiatt nem kellek a lányoknak, az igaz, hogy sokszor a ronda fiúk is bejönnek a lányoknak, ha elég lazák és társasági arcok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2014 elkezdődött a világvége
2014. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki talál valakit akinek tetszeni fog. És szerintem egyátalán nem kell mindenkinek társasági arcnak lenni. (17/l)
2014. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 éves lány, szerintem csak a lányoknál megy ez ti tényleg sok fiúnak tetszetek. De ha belegodnolok előző barátnőm is csak azért volt velem, mert nem talált másik fiőút, mert ő is csúnya volt úgymond. De ritka az ilyen lány, a legtöbb lány bárkit megkaphata, ellenben velem csak kényszerből jártak dugtak, smároltak a lányok, sajnos a jelek ezt mutatják.
2014. szept. 4. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyátalán nem csak a nagymenő, társasági fiúk jönnek be.
2014. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!