Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetne megtalalni?

Hogy lehetne megtalalni?

Figyelt kérdés

Uj csaj suliban,dumaltunk mar parszor.Tudom a teljes nevet,de nincs vele kozos ismerosom,vagy nincs fent facen.Baratnojet bejeloltem,de az meg nem igazolt vissza.

Tanarno szerint mashogy hivjak(vezeteknev)mint amit o mondott nekem(wtf).


Letezik hogy nincs fent facen?



2014. szept. 5. 20:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Facen egyszerubb,es gyorsabb a kapcsolattartas ezt el kell ismerni.
2014. szept. 5. 20:19
 12/22 anonim ***** válasza:
Persze, "Facen" minden egyszerűbb. Éld csak ott az életed, neked így lesz jó.
2014. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

:D Ne kotekedjel mar pls,k?

Nem errol szol a kerdes.

2014. szept. 5. 20:20
 14/22 anonim ***** válasza:
Mivel "Ismerkedés" témakörben kérdeztél, had hozzam már fel az ismerkedés legősibb, legtermészetesebb és legjobb módját: a beszélgetést. Remélem ezt megbocsájtod nekem. Bökj meg fészen, ha nincs harag.
2014. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Most lebuktál,fent vagy facen. :D


Tegyük fel most beszélni akarnék vele pl valami sulis dologról ami nem várhat hétfőig.Menjek le hozzá,vagy mi? :D Nagyokos.

2014. szept. 5. 20:24
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Facebookon regisztrálva, csak gondoltam bedobom, hogy oldjam a feszültséget.


Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha pl. tetszel neki és meg szeretnéd csókolni, akkor is a Facebookhoz nyúlsz? Miért olyan nehéz elképzelni, hogy ha találkozni, beszélgetni akarsz valakivel, akkor elhívod egy pohár kakaóra, vagy sétálni és beszélgettek? Több ezer éven át bevált módszer, te is így jöhettél a világra.

2014. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy egy 15 éves csaj,egy alig ismert közösségben,ahol még a saját osztálytársai is újak neki,elmenne csak úgy sétálni,meg meginni valamit egy tőle 3 évvel idősebb,más osztályból való sráccal,akivel összesen 4x ha beszélt,akkor is csak pár mondatot.
2014. szept. 5. 20:30
 18/22 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetne? Így lehet ismerkedni.
2014. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Mert fél...? Kitudja mit gondol a mai világról,lehet csak elijeszteném ha így lerohanom.
2014. szept. 5. 20:32
 20/22 anonim ***** válasza:
Mi a ráktól félne? Gondolom diszkóba se jár. A 15 éves lányok nem szoktak járni sehova. Iskola után azonnal rohannak haza, és hétvégén is egész nap bent gubbasztanak. Hihető.
2014. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!