Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van még esély...

Szerintetek van még esély megtalálni az igazi párodat 28 felett?

Figyelt kérdés
Vagy akkor már úgy van vele mindenki, hogy inkább iszonyatosan leadja az igényeit, csak legyen valaki?
2014. júl. 30. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van! Miért ne lehetne? 28 az még nem a világ vége.

Nagyon sokan mennek szét szakítanak válnak el házaspárok 30 körül. ÉS tovább keresik.

2014. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ha te ilyen helyzetben vagy, más miért ne lehetne hasonlóban. Sok olyat hallottam, hogy 40-50 felett talát rá a szerelem, bár ez már ritkább.
2014. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
esély mindig van,csak lásd és ragadd meg
2014. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Idősebb korban van esély, igen. Főleg 20 év körül eléggé komolytalanok még az emberek, nem érettek komoly párkapcsolathoz, csak ilyen etyepetye, egy két évig járunk aztán lesz más.
2014. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#2 *talált
2014. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
van
2014. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

27 L vagyok, így mondom ezeket:


- milyen nemű vagy?

- mit vársz el az ellenkező nemtől (pl. legyen okos, legyen törekvő, legyen diplomája, legyen akármi, akármi, akármi)

- te magad tudsz annyit adni, mint a másiktól vársz?


szerintem nőként már nincs, férfiként van. és szerintem az igényeidet se kell leadni, mert inkább egyedül, mint valakivel, aki nem elég jó hozzád.

2014. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne vicceljünk már! Az még nem idős. Ez most olyan mintha azt mondanák h 28 évesen ásd el magad??!!..

Butaság.


Nyilván egy 30-as férfi aki jól tartja magát 35 évesen is találhat simán egy 25 éves lányt.


Egy 30 körüli nő ugyanúgy találhat csak inkább az idősebbek között értelem szerűen, a 30+ osoknál.


De az ha 28 évesen leírnak valakit az nagyon gáz..

2014. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már... sokakat ismerek, akik 40+ -on találták meg a következő igazit.... férfiakat és nőket egyaránt. 30 évesen meg élete teljében van az ember, fiatal, de már felnőtt.
2014. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én akkor találtam meg és igencsak magasak voltak az igényeim.
2014. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!