Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély egy igazi kapcsolatr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély egy igazi kapcsolatra vagy ez csak egy egyéjszakás kaland volt?

Figyelt kérdés
volt barátommal múlt héten elmentünk bulizni, 1év után találkoztunk először, és pár pohár alkohol után felemntünk hozzá, és szeretkeztünk,de az út közben és a buliban és nagyon sokat bókolt, és mikor józan volt, akkor is folytatta
2009. jan. 25. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ez elég surun elofordul exek kozott. SZerintem ez egyszeruen csak annyi volt, hogy megkivántatok egymást! Ilyenkor legtobb esetben csak ennyi a dolog, csak szex. De azért vannak kivételek is! Szerintem megérne egy probálkozást nala, hatha lesz még valami belole. Mondjuk irhatsz neki egy sms-t hogy miujság vele és hogy van! Biztos fog valaszolni rá és akkor már tudsz témát is választani. De ha nem lesz belole semmi akkor se csuggedjél, mert volt egy szép éjszakád!
2009. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudnám, a nők miért ilyen naivak...egyáltalán pár pohár ital után miért mentél fel hozzá, mikor nyilvánvalóan Te még érzelmileg nem zártad le ezt a kapcsolatot?

Azóta jelentkezett már a fiú?

Ilyen esetben egyébként nagyon kicsi az esélye egy kapcsolatnak. Úgy értem, ezért mert bókolt...

2009. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se számíts kapcsolatra... Ez velem is megtörtént és utána folyamatosan aztán szépen lassan lezártuk mindketten és mára már ha találkozunk tök természetes barátnként nézünk egymásra... már nem kívánjuk egymást egyáltalán viszont nagyon hosszú időnek kellett eltelnie:) nem bántam meg semmit amúgy ezzel kapcsolatban;)
2009. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!