Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetne megtalalni?

Hogy lehetne megtalalni?

Figyelt kérdés

Uj csaj suliban,dumaltunk mar parszor.Tudom a teljes nevet,de nincs vele kozos ismerosom,vagy nincs fent facen.Baratnojet bejeloltem,de az meg nem igazolt vissza.

Tanarno szerint mashogy hivjak(vezeteknev)mint amit o mondott nekem(wtf).


Letezik hogy nincs fent facen?



2014. szept. 5. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én se vagyok, szóval lehetséges, bár ő nő nemű...
2014. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mi a frászért akarod Facebookon bejelölni?
2014. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kapcsolattartas egyszerubb lenne. :)
2014. szept. 5. 20:14
 4/22 anonim ***** válasza:

létezhet de nem valószínű

lehet h a tanár akar átbaszni vagy nemtudja a nevét a csajnak ha új akk elképzelhető mert engem is folyton martinnak hívnak pedig tanít már 1 éve

2014. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb? Ember, egy iskolába jártok! Nem egyszerűbb (és jobb) odasétálni hozzá, a szemébe nézni, beszélgetni, érezni az illatát?

Tényleg sokkal jobb a gép előtt görnyedni és várni, hogy válaszoljon a leveledre... -.-'

2014. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Uj csaj,most jott ide.9.edikes. :D A keresztneve fix hogy az amit mondott,a vezeteknev a problemas.
2014. szept. 5. 20:15
 7/22 anonim ***** válasza:
Pro tipp: kérdezd meg TŐLE. Egy iskolába jártok, ne legyél már annyira életképtelen, hogy a barátnőjén\tanárodon(wtf) keresztül, akarod elérni azt, akit akármelyik szünetben megtalálsz..
2014. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Egyszerubb,gyorsabb.Nem olyan kozvetlen mint eloben,de egyszerubb.Most ha oda is tudok menni ahol ok vannak szunetben es pl beszelunk 10 percet azzal sokra nem megyek.


Azt sem tudom van e valakije,igy elhivni pl suli utan sutizni eleg nagy hulyeseg volna.

2014. szept. 5. 20:16
 9/22 A kérdező kommentje:

Mondom hogy tudom a nevet,elarulta.

Ezzel nincs gond.

2014. szept. 5. 20:17
 10/22 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom az emberiséget. Nem kell gondolkoznunk azon, hogyan költözhetnénk el a Földről, mert hamarosan kihalunk. Ugyanis a Facebookon nem lehet gyermeket nemzeni.
2014. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!