Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú a suliban, de...

Tetszik egy fiú a suliban, de ő nem tudja ki vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok és nagyon tetszik egy 10.-es srác:) Még nem beszéltem vele, de egyszer összenéztünk kicsit több ideig és hát.. eléggé elmélyültem a szemében:) Sajnos ő nem tudja ki vagyok, nyomulni nem szeretnék:) Valami tippek esetleg, hogy észrevegyen?:) Előre is köszönöm

2014. szept. 3. 19:00
 1/7 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Menj oda! Máshogy nem megy. :)
2014. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irj ra. Vagy esetleg vmi sulis rendezveny kapcsan kerdezd ot. A lenyeg hogy keress valami dolgot amiben tud segiteni, igy elkerulthetetlen hogy ne beszeljetek. :)
2014. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom új vagy a suliban.

Kérdezz meg tőle valamit a sulival kapcs, lehetőleg olyan kérdést eszelj ki, amire nem 1-2 szóval, hanem hosszan válaszol (tehát nem az, hogy merre van a wc). Innentől már tudtok beszélgetni.

Utána bejelölöd facen, és esetleg ráírsz.

Esetleg ha jobb tanuló, akkor majd ha már rendesen tanultok is vmit pár hét múlva, segítséget kérsz tőle vmi leckével kapcsolatban, mert ugye ő már azt tanulta

2014. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 10-es vagyok és ma szemezgettem az egyik 9-essel. Megmondod hovavalósi vagy? :)
2014. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
velem szemeztél:)
2014. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma biztos nem mert tegnap láttam ;)

előző válaszolók: az a baj, hogy mindig a barátaival van nagy társaságba:(

2014. szept. 3. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak rendszeresen keresd meg szünetekben és szemezgess vele. Szerintem veszi a lapot és odamegy hozzád. Vagy írj rá face-en. Manapság már úgy is nagy divat lett. Vagy hazafelé menet közbe kapd le. :)
2014. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!