Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszhetem neki?

Tetszhetem neki?

Figyelt kérdés
Egy par hete beleptem egy tanccsoportba, es egy egesz jo fej pasit kaptam parnak.Elotte nem ismertuk egymast csak latasbol es most egesz jol kijovunk...az utobbi napokban meg ugy vettem eszre hogy jobban elvezzuk a kozos probakat mint az elott es mar szoban is emlitette, hogy szivesen elprobalna ''azokat'' a reszeket tobbszor(mert vannak olyan reszek, ahol kicsit kozelebb kerulunk egymashoz).Lehet hogy tetszem neki vagy csak hujeskedes szempontjabol volt ez?

2014. szept. 3. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki, flörtölni próbál. Vagy csak jó a tested és szereti közel érezni magához :)
2014. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt valahogy kiderithetnem?Tipp hogy hogyasn deritsem ki?Es ha igen hogyan folytathatnam a flortolest?
2014. szept. 3. 14:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Tánc után kérdezd meg, ha már vége, hogy van-e kedve elmenni veled meginni egy kávét/sütizni..valami:D
2014. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sajnos ezt nem tudom megtenni mert mas falubol vagyok es a tancora utan rogton visz haza a busz :/
2014. szept. 3. 15:18
 5/12 anonim ***** válasza:
És nem tudsz egyel későbbi busszal menni? Ha tetszik neked az a srác, akkor szerintem érdemes megpróbálni :)
2014. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az az utolso busz :( mas otlet?
2014. szept. 3. 15:35
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor viszont ne csak a tánc után talizzatok hanem máskor, hétvéhente
2014. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De hogyan hivjam?Hiszen eddig mas kozos temank nem is voltcsak a tanc...proba alatt hogy kene viselkedjem vele hogy valahogy kideritsem?
2014. szept. 3. 15:54
 9/12 anonim ***** válasza:
kérdezd tőle mi a hobbija mit szeret csinálni, és ha van valami közös akkor bevághatod hogy neked is, és egyszer elmehetnétek. de másrészt meg hagyd hogy kibontakozzon, ha már elkezdte a flörtöt, úgyis folytatja ha látja rajtad hogy vevő vagy rá. legyél picit türelemmel
2014. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ok koszi a tippet :) csak neha mar azt sem tudom hogy reagalni hogy reagaljak ra...
2014. szept. 3. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!