Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetem az osztálytársamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetem az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Egyik lány az osztályból,néha a szeme sarkából néz,van,hogy úgy tesz mintha csak elfordulna,és bele esek a látókörébe,van hogy a barátnője mögül les,van,hogy órán hátra fordul,és nem pont felém,de gyakran összeakad a tekintetünk.Ha beszélek a tanárral valamivel versennyel kapcsolatban,rám néz,és mosolyog.Valamint néha mosolyogva köszön úgy,hogy a szemembe néz,máskor meg csak ,úgy hogy rám néz de nem mosolyog.Neten 3x írtam neki sokat beszéltünk,és kedves is volt,suliban ha odamegyek hozzá,akkor nem nagyon mer rám nézni,ha igen,akkor talán mosolyog egy kicsit,de látszik mintha félne.Valamint ma megkérdeztem,kér-e csokit mivel,nem kapott ajándékot (nem volt itt az aki húzta) "köszi nem kérek" lesütötte a szemét a földre,és mosolygott.Ezután,is folyton hátra fordult órán.(Meg olyat is csinál,hogy ha kérdezek valamit tőle,akkor csak válaszol és rám se néz..)

Neten még nem írt rám,de láthatóan többször van fent mióta írtam neki,régen alig lehetett fent látni.

Tetszhetem neki?Lehet azért fél ő is jelezni egy kicsit,mert még nem volt barátja?

F


2013. dec. 20. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Tuti. Menj rá!
2013. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Milyen helyeket ajánlotok első találkozásra?

Majd elhívom hétvégén neten..

Mozira gondoltam + egy kis séta? :)

2013. dec. 20. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az attól is függ, mennyi idősek vagytok...
2013. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk.
2013. dec. 20. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor az jó, csak k. hideg van.
2013. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Írtam neki tegnap,hogy mit fog csinálni szünetben,erre nem válaszolt,telefonról volt fent,és fb kiadta miután 15 perce írtam neki,hogy a candy crash-sal játszott..Közben többször ment fel és le,majd 30 perccel miután írtam,lement és azóta nem volt fent.Még mindig nem írt semmit..

Suliban is szokott játszani a telefonján,vagy filmezni..

Most akkor mivan?

2013. dec. 22. 13:08
 7/8 anonim válasza:
Írj egy pontot és akkor észreveszi, vagy ha kérdőjellel fejezteted be a mondatot írj egy kérdőjelet;)
2013. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Válaszolt,de semmi szia,vagy bocsi hogy most írok,leírta hova megy stb. kb. úgy hogy egész szünetben foglalt,és nem is kérdezte meg hogy és te?

Rohadt életbe..kitünő a csajszi még is a gyökerek tetszenek neki,aki kihasználja majd..Leszarom most..

2013. dec. 22. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!