Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfitársaim! Ti hogy viszonyu...

Férfitársaim! Ti hogy viszonyultok ahhoz, hogyha a lány sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
Volt egy randim tegnap, minden nagyon szépen alakult, de került: a csaj nettó 300 fölött keres, még én jó ha 90-et haza tudok vinni. Piszok kellemetlenül kezdtem érezni magam. Meghívott egy elég drága koktélra is. Azért ez nem kicsit sérti a férfi büszkeségem, nem árultam el sokat az anyagi helyzetemről neki, de ha én hívtam meg volna egy olyan koktélra, nem biztos, hogy hóvégén kijönnék a fizumból (sokszor 100 forintokra ki vagyok számolva). Megvan a kölcsönös szimpátia, de szerintem ebből így nem lesz jó kapcsolat, mert kicsinek fogom érezni magam mellette.

2014. szept. 3. 12:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

khm... ha ez alapján keresnék párt mondjuk magamnak akkor bajban lennék

szal ne törödj vele

túl friss a kapcsolat még h ezt felhozd témaként

2014. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
12-es: ezt inkabb ne itt, ez nem az a forum. meg ha poennak szantad is, akkor se, mert tul sokan veszik manapsag komolyan az ilyen megnyilvanulasokat.
2014. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nem zavarna...


és most igen megint elmondok egy történetet az életemből :D


mi elég jó módban élünk, kicsit jobban mint mások, mondhatni kicsit luxusban...volt egy osztálytársam akik inkább elég szegényesen élnek...és egyszer volt nálunk, látta miben élek...egyszer áthívott magához...és "felkészített", hogy ők nem élnek ilyen jól mint mi...és ez baromira szarul esett...az, hogy azt gondolja számít a barátságban a pénz...ha a barátnőm jobban fog keresni mint én nem fog zavarni...mégpedig ha másért nem is akkor azért, mert mi őszintén mindent megbeszélünk és ha elmondanám neki, hogy zavar engem akkor ő is átérezné azt amit én az osztálytársamtól kaptam...és azt nem akarom...meg különben is engem nem érdekel a pénz...nem a pénzért vagyunk együtt...és az elég gáz, hogy sokakat zavar az, hogy a másik többet keres, de az nem, hogy a másik jobban kimutatja a szeretetét...

2014. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Látszik, hogy a válaszolók nagy része még fiatal.

Most még persze, hogy nem probléma. Szerelem, meg hasonló szarságok. De ha hosszú távra tervezel akkor mi lesz? 5 év múlva venni kéne egy lakást, házat pl. Ki mennyit tesz bele? Na akkor lesz majd igazán kellemetlen. Ha ezt a részt sikerül is leküzdenetek valahogy, és teszem azt ő adja a nagyobb részt a lakás, ház vásárláshoz, de ha szétmentek akkor 40 évesen pakolhatsz a tescos szatyrokba és mehetsz haza a szüleidhez. Annyi idősen pedig már nehéz újra kezdeni.

2014. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14-es! Pont ezekre gondolok! Most kapcsolat elején persze, nem lenne baj! De mikor előjönnek azok a dolgok amiket Te is írsz, akkor mi lesz? Na ezért lenne szükségem pár tanácsra. Mert amúgy aranyos lány meg minden. én 29 vagyok Ő pedig 26.
2014. szept. 3. 13:00
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 de fordított esetben ez miért lenne normális akkor? Ha a srác keresne többet mint a lány? Ugyan ez lenne nem? Akkor ha véletlenül randizni kezdenék újra akkor fizetési papírt kérek hogy egyezik e , és ha nem akkor tiplivan .
2014. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Ez csak azon múlik, ti ketten hogy tudjátok kezelni.


Én nagyon sokat keresek, soha nem randiztam még olyan lánnyal, aki többet keresett volna nálam, így első kezes tapasztalatom nincs.


De szerintem ez csak gondolkodásmód kérdése. Például ha téged már most zavar a helyzet, s nem tanulod meg kezelni, ettől függetlenül jól érezni magad a másikkal, akkor ez képes rátelepedni a kapcsolatotokra. Akkor is, ha amúgy a másikat totál nem zavarja, te magadat fogod mondjuk a büszkeségeddel belelovalni olyanokba, amik kellemetlenek lesznek.


Az egy remek kiinduló pont a részéről, ha őt nem érdekli, persze kérdés később érdekelni fogja-e. Viszont amíg te nem rakod magadba ezt a kérdést, nem tisztázod le, hogy tudsz-e ettől függetlenül nézni rá mint emberre, akibe beleszerethetsz, akkor addig én nem lépnék. Ebben segíthet, ha mérlegeled eleve mennyire zavar az anyagi helyzeted (minél jobban, annál inkább később is elő fog kerülni), minél inkább ettől érzed magad férfinak, hogy te vagy a "családfenntartó" (hogy definiálod magad mint férfit?), vagy minél inkább el tudod fogadni, hogy te is tudsz adni neki, csak nem anyagi tekintetben (egy kapcsolatban az egyensúly fontos, de amiből az egyik ember egy területen többet ad, azt másik területen kompenzálhatja - te mit viszel bele egy kapcsolatba, ami érték?).


Ha ezeket végiggondoltad, akkor dönts szerintem - minden működhet, csak rajtad múlik :) Sok sikert!

2014. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mivel érzelmi szálak nem fűznek az adott lányhoz így teljesen reális oldalról megközelítve nekem az is megfordult a fejembe, hogy esetleg a későbbiekben pont ő segíthet neked jobb állást keresni. Egyébként attól, hogy egy randin kölcsönös a szimpátia még nem biztos, hogy ásó kapa nagy harang lesz a vége. Ha tetszett a lány, meg volt a közös hang próbáljátok meg. Puding próbája az evés ahogy mondani szokás. Még annyi minden történhet. Lehet önerőből találsz egy olyan munkát, ahol kétszer annyit keresel, akkor a lány ott hagy majd, mert kicsinek érzi magát vagy kitartottnak? Inkább örülj, hogy ha esetleg összeköltöztök nem kell filléreskedni a kezdetektől, mert legalább az egyikőtök kiemelkedően jól keres.


24N

2014. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Pokol lesz vele az életed. A csak meg úgyis ráunna az első adandó alkalommal, és keresne egy magához valót. Felejtsd el.

Esetleg keress ugyanannyit.

2014. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!