Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfitársaim! Ti hogy viszonyu...

Férfitársaim! Ti hogy viszonyultok ahhoz, hogyha a lány sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
Volt egy randim tegnap, minden nagyon szépen alakult, de került: a csaj nettó 300 fölött keres, még én jó ha 90-et haza tudok vinni. Piszok kellemetlenül kezdtem érezni magam. Meghívott egy elég drága koktélra is. Azért ez nem kicsit sérti a férfi büszkeségem, nem árultam el sokat az anyagi helyzetemről neki, de ha én hívtam meg volna egy olyan koktélra, nem biztos, hogy hóvégén kijönnék a fizumból (sokszor 100 forintokra ki vagyok számolva). Megvan a kölcsönös szimpátia, de szerintem ebből így nem lesz jó kapcsolat, mert kicsinek fogom érezni magam mellette.

2014. szept. 3. 12:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn foglalkozok azzal a kérdéssel, hogy a másik mennyit keres.
2014. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem a pénztárcádba fog beleszeretni! (Jobb esetbe)
2014. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
en leszarnam.
2014. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mondta is, hogy nem tartja magát anyagiasnak, de ugye azért megvan bennem a férfi büszkeség is. Hasonló végzettségünk van, csak neki megadatott az a szerencse, hogy a szülei be tudták tenni jó helyre, míg nekem 2x annyi kört kellett ezért a munkáért is futni, mert sehol sem volt protekcióm.
2014. szept. 3. 12:17
 5/19 anonim válasza:
Nekem nem szétálna, ha a csajom többet keresne, mint én, ha pedig őt zavarja, az már régen rossz...
2014. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
17 éves vagyok. Valószínű, hogy több élettapasztalattal rendelkeznek itt jó páran mint én. De szerintem nincs rá okod. Normális, ápolt , dolgozó ember vagy. Mi szégyellni valód van? Ő többet keres, na és? Ha összejöttök , akkor úgyis mindegy nem? Eleve egy kassza. Legalábbis az esély arra megvan, hogy egy kasszátok legyen. Ha meg összejöttök úgyis mindegy lesz, ki mennyit visz haza. Szeretitek egymást nem? Azért lennétek együtt? Ennél az fontosabb lenne, senkit nem érdekelne.
2014. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem egyáltalán nem zavarna, már csak azért is, amikor én csajoztam, akkor az anyagiakat sosem helyeztem előtérbe. Számomra mindig az volt a fontos, hogy olyan lánnyal legyek, aki önmagamért szeret, nem pedig a pénzemért. Ha a csaj esetleg lenéz téged azért, mert nem vagy olyan anyagi szinten, mint ő, akkor nem is kell vele foglalkoznod. Valószínű nem szeretne őszintén, hiszen akit őszintén szeretünk, azt elfogadjuk úgy, ahogy vagyunk.

2014. szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem párom 2000 eurót keres [(+ a másik munkák amiket elválal) ezt mind neten] én 90 000 Forintot hazaviszek és nem érzem magam kellemetlenül. Én vagyok a férfi meg minden, de hát ez van. Amíg kitudom a saját dolgaim fizetni addig és neki néha néha egy kis apróságot venni nem is lesz gondom soha. Nálam a kicsinek érzés ott kezdődne hogy ő állná az én számlámat mindig.
2014. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
előnyös helyzet
2014. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
A pénz nem minden. :) Én nö vagyok és eléggé rosszul esen ha a kiszemelt férfi azért nem jönne össze velem mert én többet keresek mit ö.
2014. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!