Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érdeklem? Mi változo...

Miért nem érdeklem? Mi változott? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

25éves nő vagyok a férfi akit megismertem 2hònapja nagyon ràmhajtott minden hétvégén a szórakozóhelyen.Engem egy ideig nem érdekelt aztàn 1hónap utàn ugy alakult hogy elkezdtem vonzódni hozzà és együtt voltunk a buli utàn aztàn màsnap is és a következő héten is.Nagyon éreztette velem hogy odàig van értem.Màsok előtt is és persze nekem is mondta meg éreztem is.Most lassan 2hete nem talâlkoztunk mivel a mult héten kérdeztem hogy jön e buliba és elküldött a pi...ba.Nemértettem az egészet...ràm volt ideges vagy mi baja volt?Ràadàsul meg is volt beszélve h keresni fogom aznap és negbeszéljük hogy jön e a buliba.Azóta nem keresett.Én irtam neki egyszer de semmi vàlasz.Mi lehet a gondja velem?

Mindketten egyedülàllòak vagyunk. Ő 31éves.



2014. szept. 1. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet van neki más a képben.
2014. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a férfiak elég furák...nap mint nap tapasztalom hogy valahogy nem úgy működik az agyuk mint kéne.

nem sértésnek szánom, de nem kaphatott el tőled valamit esetleg? vagy nincs olyan közös ismerősötök aki bekavarhatott? esetleg csak szexet akart, megvolt és ennyi. több ötletem nincs

2014. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellettél neki, megvolt, a varázs elmúlt.....ennyi.
2014. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én hasonlóképpen vagyok,mint te.Viszont én nem feküdtem le vele.Szerintem várj,ne keresd egy ideig.Ha fontos vagy neki,keresni fog.Ha nem akkor felejtsd el.
2014. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nincs senki a képben 100%

Nem kaphatott el semmit.Nincs semmi bajom meg ha ez lett volna a gond akkor a következő héten sem talàlkozott volna velem és ugyanezt gondolom erről is hogy ha csak kipróbàlni akart volna akkor elég lett volna 1x és nem 3x.

A közös ismerősök az én baràtaim és egyik sem kavarhatott be.

Keressem őt? Vagy mit csinàljak? Elég ciki és megalàzó nekem keresni nem?De hiànyzik.Làtni szeretném vagy csak telefonon beszélni.

2014. szept. 1. 23:00
 6/8 anonim ***** válasza:
ha annyira akarod küldhetsz neki még egy üzenetet. én nem tenném, de talán ez még belefér. aztán meglátod hogy reagál. de én a helyedben elfelejteném. az meg hogy háromszor volt szex nem csak egyszer nem jelent semmit
2014. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom h küldjek e neki de ha küldenék azt sem tudnàm h mit....Tudom h nem arra kellefttem neki ezt màsoknak is mondta a férfi baràtainak is és éreztem is rajta mintha szeretne.Meg mondta is.Nem vagyok mâr egy tapasztalatlan csaj.Èszreveszem a férfiak viseljedésén h csak szexet akarnak e.
2014. szept. 1. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki,vagy keresd fel!Veszíteni nem veszíthetsz!Legalább megtudod mi van!
2014. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!