Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, valakinek van kedve a...

Ameoland kérdése:

Lányok, valakinek van kedve a leírás alapján ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyan ember vagyok, akit minden és mindenki érdekel. Ki Bábel tornyát kövekként szeretné visszaépíteni magában hogy mindenki honfitársa legyen.

Szeretem, keressem az újat, a kihívást, hogy minél többet lássak és értsek a világból. Határozott, egyenes jellem vagyok némi fura humorral fűszerezve. Nehezen tud lekötni egy dolog hosszútávon, de egy társ annál inkább.

Keresem azt a lányt, akivel érdemes a világot a nyakamba venni és akivel az élet unalmas, szürke hétköznapjait is színessé és izgalmassá tehetem.



2014. aug. 30. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szégyen vagy!
2014. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon szép és jó (nem, én nem ismerkedek), de ha barátnőt keresel egy kor írhattál volna. esetleg egy megyét is
2014. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazad van, elfelejtettem :)

19/Gy-M-S megye

2014. aug. 30. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl messze laksz tőlem :/
2014. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!