Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan 21 év körüli...

Van itt olyan 21 év körüli lány, akire nagyjából igaz a leírás, és szeretne ismerkedni párkapcsolati célból?

Figyelt kérdés

Kívülről igencsak hidegnek tűnik, nem barátságos-inkább csak udvarias, nem kedveli a fizikai kontaktust (barátokat ölelgetni-csókolgatni), nagyon rendszerezett, abszolút nem spontán, mindig jó előre megtervez mindent, nem mutatja ki az érzelmeit, hidegfejű, érettebb a koránál, nem befolyásolható, "erős karakter", a kapcsolatokban sosem alárendelt, szeret vitázni (a szó nemes értelmében), nehezen lehet meggyőzni valamiről, rendkívül kritikus, nehezen lehet elnyerni a bizalmát, nem olyan sűrűn jár szórakozni, inkább otthonülős-könyveketbújós-fajta, a humorérzéke kifejezetten szarkasztikus, abszurd, fekete, olykor "malac" vicceket is mond. Okosabb mint a környezete. Sokkal nehezebb elnyerni a barátságát, nem könnyű természet, de akit megszeret, azért tűzbe menne, rendkívül lojális, de idegenekkel akár még hidegségéből fakadóan akár arrogánsnak vagy kegyetlennek is tűnhet. Brutálisan őszinte. Gyerekeket szereti, pár éven belül akar családot, sosem flörtöl, az ismerkedést is nagyon komolyan veszi, ha nem látja értelmét egy kapcsolatnak bele sem kezd, vagy rögtön kiszáll, akár az első randi után közli, hogy nem egymásnak vagytok teremtve, max. barátság.



Innen loptam a leírást, kicsit módosítva: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__556..


2014. máj. 27. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
80-90%-ban illik a leírás a 21 éves kishúgomra.
2014. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hidegnek tűnök, nem szeretem barátokat ölelgetni meg puszilgatni, de nagyon közeli családtagokat meg igen.

Érzelmemim mások előtt nem mutatom ki, pl. ha megbántanak, akkor inkább vitázni kezdek, ahelyett, hogy elérzékenyüljek. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor késtem el akár suliból, akár más eseményről, s az élet más területein is pontosság jellemez, szeretek mindennel időben kész lenni.

Továbbá senkinek nem engedem meg, hogy játszadozzon velem. A bizalmatlanság nagyonis jellemző rám, hosszú idő kell, hogy megbízzak valakiben. Nem járok sűrűn szórakozni, de azért könyvbújó típus sem vagyok, nem csak könyvbújás által lehet okos az ember. Humorérzékem az van, ha képes vagyok egy osztálynyi embert megnevettetni, akkor szerintem elég jónak is nevezhető. A többi is nagyrészt igaz rám. Gyereket meg úgy 3 éven belül bevállalnák és kor is stimmel.

2014. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én sajnos rideg vagyok,senkit nem engedek a közelembe,és barátim nincsenek.
2014. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte tökéletesen illik rám a leírás, kivéve, hogy én nem szeretem a gyerekeket, nem akarok családot, sem párkapocsolatot, bár utóbbit nem zárom örökre ki, csak most éppen nem érdekel a téma.
2014. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!