Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Figyeljtek már, az igaz, hogy...

Figyeljtek már, az igaz, hogy az alacsony-vékony kisfiús srácok nem jönnek be egy lánynak sem, ez most komoly? Nem képesek a lányok vonzódni azilyen fiúkhoz?

Figyelt kérdés
Ha valaki ilyen genetikájú, most komolyan megszívta? Van barátnőm, de lehet csak azért jött össze velem, mert helyesebb fiút nem talált, amint talál el fog hagyni? Meg hát csak 14 éves, de ha idősebb lány lesz majd automatikusa nem fog vonzódni már ő sem az alacsony-vékony alkathoz? Mert most ezzel ijesztgettek engem haverom és kezdek félni, hogy igaz lehet. :/
2014. aug. 30. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már, Michael J. Fox is alacsony és kisfiús, mégis olvadtak utána a csajok, amíg nem volt parkinsonos.
2014. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát személy szerint én se szeretem az ilyen fiúkat, de vannak lányok, akiknek ez jön be szóval ne aggódj. :D
2014. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen van benne valami. A legtöbb lánynak a férfiasabb férfi kell. DE!! És ez óriási hatalmas DE, ha találtál olyan lányt akinek bejössz akkor nagyon rossz úton jársz, ha emiatt idegeskedsz! Fogadd el magad ilyennek úgyse tudsz mit tenni magasabb aligha lehetsz ha már befejezted a növekedést. Maximum beállhatsz a gyúrós sorba, manapság úgyis nagy divat. Szóval van akinek bejöhetsz és ha bejössz neki akkor ne keseregj hanem örülj és ne attól félj, hogy le fog lépni, hanem próbáld boldoggá tenni, hogy ne akarjon elhagyni valami mázlista macsóért. :D
2014. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam a legfőbb dolog mindig a pasi magassága volt, h tőlem jóval magasabb legyen (Ugye h tudjak felvenni magassarkut :D ). Egészen addig, amíg nem találkoztam a jelenlegi párom, aki talán ha fél fejjel magasabb nálam és nem zavar, mert olyannak és úgy szeretem őt amilyen! :)
2014. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
párommal*
2014. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dorobert válasza:

Olyan ember nincs ,aki ne tetszene valakinek. Extrém rondák ,csonkoltak ,Frankensteinek ,Quasimodokon kívül.

Van csaj akinek pont olyan kell mint Te ,pl. a jelenlegi párod!

2014. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hogy 14 évesekkel kezdesz? ha 16-nál több vagy, akkor gondolkozz el magadon!
2014. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Baromság. Az ilyen srácok is találnak maguknak párt.

Sok alacsony férfi, sok alacsony nő is van. Mindenki meg tudja találni a hozzá illő párját.

Én is alacsony vagyok, mégis volt magasabb barátnőm. Az alacsonyság nem kizáró ok.

Fel a fejjel kérdező, ne hagyd hogy a haverjaid megrémisszenek. Nem kell elhinni minden hülyeséget, amit hallassz és olvasol.

2014. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!