Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudok ismerkedni/beszélget...

Nem tudok ismerkedni/beszélgetni idegenekkel. Segítség kéne?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy nem tudok ismerkedni idegenekkel és beszélgetni sem tudok senkivel csak a barátaimmal és ezen szeretnék változtatni mert szeretnék új embereket megismerni és csajozni is szeretnék. Esetleg valaki tud segíteni nekem vagy gyakorolni hogy hogy is kell ezt az ismerkedést csinálni? 17F

2014. aug. 29. 22:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet ezt gyakorolni vagy ezen lehet segíteni? :/
2014. aug. 29. 22:38
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb beszélgetést kezdeményezni, ha előtte kitalálod, hogy mit fogsz mondani. Nézz rá a személyre, találj benne valamit, ami érdekel, vagy amit meg szeretnél tudni tőle/róla. És arról beszélj. Azért akadsz fenn, mert nem azt mondod, amire valójában gondolsz, és ezen egyébként a beszélgető partner is fennakad. Ha nem arra koncentrálsz, hogy hú, most beszélgetni fogok vele, hanem van egy dolog, ami érdekel vele kapcsolatban (tényleg érdekel), és abba az irányba kezdesz beszélgetni, akkor őszintének hangzol, nem műanyag. Na ez az elmélet. A gyakorlatban meg találj valaki olyat, akinél nincs kockázat, nem parázol, mert valójában nem akarsz vele semmi extrát. Menj oda valami öreg bácsihoz vagy nénihez, és válts vele néhány szót. Addig gyakorold, amíg már nem parázol, és kényelmesen oda tudnál menni öreg nénikhez, bácsikhoz, vagy aki neked kényelmes. De ha van lány ismerősöd, megkérheted őt is, ha hajlandó segíteni, és akkor nem kell idegenekhez oda menni. De egyszer csak el kell kezdened azt is.
2014. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik :) kipróbálom remélem menni fog. Köszönöm szépen a segítséget
2014. aug. 29. 23:31
 14/14 anonim válasza:

Szia! Tök jó, hogy feltetted a kérdést mert nekem is ugyanezzel van gondom. :( De a válaszolók tényleg jó tippeket irtak. Szerintemaz a legjobb ötlet, amikor előre megfogalmazod magadban. Nekem is ezt szokták javasolni, és amikor kipróbaltam (eddig még csak néhányszor) tényleg könnyebben ment! Egyébként tényleg az a nehéz, hogy nem csak az ismerkedés hanem még a barátkozás is nagyon nagyon nehéz.

Remélem előbbre jutsz!


16 éves lány. :)

2014. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!