Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudok ismerkedni/beszélget...

Nem tudok ismerkedni/beszélgetni idegenekkel. Segítség kéne?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy nem tudok ismerkedni idegenekkel és beszélgetni sem tudok senkivel csak a barátaimmal és ezen szeretnék változtatni mert szeretnék új embereket megismerni és csajozni is szeretnék. Esetleg valaki tud segíteni nekem vagy gyakorolni hogy hogy is kell ezt az ismerkedést csinálni? 17F

2014. aug. 29. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
relax
2014. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Máris tudtál, hiszen kiirtad a kérdést:DD A Gyik tökéletes a gyakorlásra, megy ez neked, ne mond azt hogy nem:D


Ami itt van, ugyan az van net-en kivül:D

2014. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Legyél picit bátrabb. Ne félj ismerkedni, a másik is csak ember, pont olyan mint te. Meg kell tanulni az életben mindnekihez hozzászolni. Előbb utobb ugyis el kell kezdened.. Csajoknál lehet lesz aki bunkon válaszol majd, azt szard le. Viszont lesznek normálisak is akik biztosan megismernének.
2014. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

fiatalabb koromban én is így voltam, aztán olyan munkahelyem lett ahol minden nap legalább 10 emberrel kell beszélnem mindenféle stílusban, öreg, fiatal, lány, fiú....


mostanra már semmi problémám az ilyesmivel,kialakult egy egyéni stílusom és leszarom mit gondolnak rólam jól érzem magam a bőrömben, kb. ennyi

2014. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És mégis hogy menjek oda másokhoz ismerkedni? Mert igazából az a főbb baj hogy nem tudok semmilyen témát sem felhozni beszélgetés közben és válaszolni is akaratlanul röviden válaszolok :/
2014. aug. 29. 22:23
 6/14 csollimoli ***** válasza:
Ezzel én is ugyanígy vagyok sajnos... Csak én lány vagyok
2014. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
54%
Srácok! itt is beszélgettek, a valóéletben is ugyanigy kell.
2014. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó de ez teljesen más mert itt egy közösségnek tettem fel egy kérdést ráadásul interneten keresztül és nem pedig egy konkrét személlyel kezdeményezek beszélgetést :/
2014. aug. 29. 22:35
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
ne gondolkozz rajta mit mondassz és azon sem, hogy fog elhangzani a szádból, mond ki amit gondolsz és szarj a világba bele, peace
2014. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

De itt arról beszélgetnek, hogy nem tudnak beszélgetni.... :-D

A való életben senki nem erről fog dumálni ismerkedés céljából

2014. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!