Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sosem működik az internetes...

Sosem működik az internetes ismerkedés?

Figyelt kérdés

Állandóan próbáltam ezen az oldalon, de mindig bolondok illetve pedofil egyének írtak.

Én ezt már unom .... olyan lány kéne aki tényleg lány, és nem tűnik el 2 üzenet után! Van egyáltalán ilyen lány!?

Olyan idegesítő, más is van ezzel így?


2014. aug. 29. 21:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen sajna gyakran a kép dönti el ):

DE én nem vagyok jó az élőben ismerkedésben, itt meg tudok nyílni mégis

- vagy messze lakik

- vagy nem tetszem külsőleg

- vagy pedofil

- vagy pedig őrült :D

2014. aug. 29. 21:39
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem itt kb. 98-99%-ban rossz tapasztalataim vannak, vagy csak én vagyok ennyire béna, nem tudom. A többség úgyis eltűnik egy idő után, ha elhívod, azért, ha nem hívod el, azért. Ja és persze a "senkineksemkellek", "elég egy átlagos pasi" típusú csajok - akikből tapasztalataim szerint sok van ezen az oldalon - érdekes módon mindig találnak valami indokot, hogy egy átlagos jelentkező miért nem jó, vagy még egy normális nemet sem tudnak mondani, csak eltűnnek.
2014. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz, de akkor is nagy kiszúrás ez :D
2014. aug. 29. 21:41
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is megismerkedtem itt egy teljesen normális fiúval, találkozni nem találkoztunk bizonyos körülmények miatt, de azóta is tartjuk a kapcsolatot...Mondjuk, ez volt az egyetlen ilyen eset, egyébként nem nagyon ismerkedem itt, kicsit én is tartok a magukat más színben feltüntető egyénektől. Lányokról értelemszerűen nem tudok nyilatkozni. De szerintem ki lehet szűrni :)
2014. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy közösségi oldalon (donna.hu) ismerkedtem meg a jelenlegi párommal. 1,5 éve vagyunk együtt, boldogok vagyunk, igaz van köztünk 200 km, de meg tudjuk oldani szépen a találkozókat. Ő 30, én 24.

Nekem is volt néhány elég fura tapasztalatom így neten, csak nekem pasik téren, de végül úgy jött a mostani, hogy nem is számítottam rá. :) Derült égből villámcsapás. :) És milyen jól is jött. :)

Tanácsom, ha már neten próbálsz párt találni, akkor vagy társkeresőkön, vagy közösségin tedd! :)

2014. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sok emberrel beszélgettem már itt, egy fogott meg igazán aki szinte a vesémbe látott.

De túl messze lakott.

Általában itt ez a gondom.

2014. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!