Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Halálra van ítélve az internet...

Halálra van ítélve az internetes ismerkedés?

Figyelt kérdés

19 éves leszek és még nem volt barátnőm. Élőben nem vagyok egy nagy ismerkedő mágus így lehet, hogy meg kéne próbálni interneten ismerkedni, de az a baj, hogy ez meg így olyan személytelennek érződik. Nem láthatod a másik ember arcát, mosolyát, gesztusait és nem láthatod hogyan reagál igazából.


Szerintetek mit tegyek, próbáljam meg az internetes ismerkedést vagy reménykedjek, hogy ebben az életben még összejön valamikor egy igazi barátnő is?



2014. júl. 28. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
neten ne ismerkedj, főleg itt ne!!
2014. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

19 évesen ez elég hülye kérdés.

Persze,hogy összejön,de meglehet neten is próbálni...

2014. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak rossz tapasztalatom van a netes ismerkedéssel, de az az igazság, hogy élőben sem megy a dolog. Itt viszont csak annyival vagyok előrébb, hogy képcseréig meg egész jól elbeszélgetünk.
2014. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abszolút nem, csak olyan embert kell találnod, akivel meg van a kémia egyből. Én neten ismertem meg valakit, és több hónap beszélgetés előzte meg a találkozót (előbb nem volt rá módunk), és még így talán jobb is volt, kiismertük egymást az idő alatt.

De személyfüggő, ki mennyire képes megnyílni, kommunikálni a neten, meg persze megtalálod-e azt az embert.

2014. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Összejöhet, de általában a távolság közbe szól netes ismerkedésnél. rengeteget ismerkedtem már neten, alakult több minden, de tényleg ritka aki normális, sok a pun.cihuszár/hülyepi.csa, plusz ott van az összes többi ami élőben is megvan, hogy nem alakul ki, túl gyorsan beleéled magad.

L

2014. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én wow-on ismertem meg a mostani barátomat. (ha tudod mi az) Ami elég gáz, fél évig csak ott barátkoztunk, aztán úgy döntöttunk hogy talizunk. Akkor is még csak barátok voltunk, de aztán egyre jobban összemelegedtünk. :) Barátnőm is onnan ismeri a pasiját. Szal lehet neten ismerkedni... Még a kockáknak is. :D Szal tényleg semmi sincs veszve. :D Bár én a neten való ismerkedéssel úgy vagyok hogy aki nem keres az talál. A társkereső oldalakér sem vagyok oda. Na meg itt gyakorin is csak gyökerekkel tudtam összeismerkedni. De igazából vesztenivalód nincs, szóval meg lehet próbálni. :)
2014. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen ismertem meg a barátomat interneten..ő az első kapcsolatom.Előtte beszélgettünk pár hónapig majd videó üzeneteket küldött és skype-on kameráztunk. Mivel többszár kilóméterre lakik sajnos csak 2 hónaponta tudunk találkozni,de azóta is jól megvagyunk.Na és tőle kaptam meg az első csókom :)

22L

2014. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem simán sülhet ki jó is a netes ismerkedésből, bár én eddig csak rosszat tapasztaltam.:D De ha eloben nem szeretnél/nem tudsz akkor szerintem próbáld ki nyugodtan aztán majd meglátod hogy alakul:) lehet h életed szerelmét ismered meg neten.:)
2014. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!