Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mert van az lányok ha van egy...

Mert van az lányok ha van egy jó fej férfi ki megtesz nektek mindent jó vele kedves egy bunko macsót választotok és ki valóban szeret titeket kihasznaljatok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 23:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Aki valóban szeret és kedves, az sokszor papucs (téves kép, de most tegyük fel, hogy ez van), pont ezért unalmas

Egy "jóképű, macsó férfi" meg aki semmibe veszi őket esetleg, az pedig izgalmas egy nő számára, mert a nő kicsit megkapta a "legjobbat", kicsit meg van alázva, és az ezekből szőtt dolgok fent tartják az édes adrenalin szintet, amit az emberek imádnak, akarnak, kívánnak

2014. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ne általánosíts.
2014. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szóval nőknek a mai világba az érzelem romantika = azzal hogy jól megdongetik

Gratulálok akkor

2014. aug. 27. 23:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem általánosítok, én csak a kérdezőnek válaszoltam, szóval sem mondtam hogy minden lány ilyen
2014. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!