Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beteges ez egy lánytól?

Beteges ez egy lánytól?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy fiatal lánynak nincs sok pénze. Ha kicsit épp tudott félretenni, akkor havonta-két havonta vesz egy apróságot (egy pár cipő, egy napszemüveg, egy csinos ruha, egy sminktáska), amiket nem használ, hanem félreteszi a "Jövőbeli énjének". (Aki majd akkor lesz, ha tehetősebb lesz, és szebb dolgai lehetnek)


Beteges?


20+, nem tini


2014. aug. 26. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ebbe nem értem mi lenen a beteges.
2014. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább érdekes/aranyos, mintsem beteges :) Persze, lehet, hogy jön egy (önjelölt)pszichológus aki jól megdiagnosztizálja hogy miért csinálod, de amíg nem kényszeríted magadra vagy nem hívja fel rá a környezeted a figyelmedet, hogy már beteges módon spórolsz a pénzzel a jövőbeli éned javára, addig ne aggódj miatta.
2014. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Számomra az egész fogyasztói társadalom beteges valamilyen szinten.
2014. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem beteges, de nem gondolod... hogy ha most is picit csinosítanál magadon, akkor lenne egy barátod aki esetleg elvenne?

Bár aki el akar venni annak m1 hogy aktuálisan hogy nézel ki, mert tudja hogy szép vagy...

szerintem használd amiket megveszel, de ha nem teszed, akkor sem beteges, nyugi :) én férfi vagyok, de én is szoktam olyat hogy megveszem mert mondjuk olcsó és jó, de nem használom mert van másik ami még használható ( ez azt se jelenti hogy addig hordok egy farmert amíg lekopik rólam). sztm nem beteges nyugi :)

2014. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Vőlegényem van, aki jövő nyáron akar elvenni.

De ez hogy függ össze?

2014. aug. 26. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges, csak fura. Ha már megvesz valamit akkor miért nem használja akkor? Az ízlés változhat, lehet a jövőben már nem tetszenének azok a holmik amiket most megvesz aztán akkor felesleges pénzkidobás volt az egész.
2014. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6-sal értek egyet. Ha veszek valamit feleslegesnek tartom, hogy ne használjam, hisz azért veszem meg. Azt sosem értettem mire jó felhalmozni dolgokat, úgyis csak itt tudjuk használni míg élünk. Oké nem vagyunk egyformák, de ez akkor is fura nekem.
2014. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem, ő igazából egy hatalmas nagy SKÓT.
2014. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Akkor ezt annak a lanynak uzenem: Az emberek azert vesznek dolgokat hogy megjutalmazzak magukat es ezaltal csinosabbnak es boldogabbnak erezhetik magukat( ha csak egy pillanatra is.) probald meg elvezni amid van es ne tartogasd oket mert hamar elmegy az ido es ne foszd meg magad az erzestol amit egy uj ruha vagy kiegeszito adhat neked.

Probalj meg felretenni ertelmesebb dolgokra. Mert ha sikeres leszel akkor nem lesz szukseged ezekre a majd "divatjamult" ruhakra hiszen akkor barmit meg tudsz majd venni magadnak.

Nem beteges, biztosan van valamilyen multbeli oka. Gyerekkori nelkulozes, vagy a siker utan amit ezaltal probalsz kozelebbnek erezni magadhoz, hogy elkezded begyujteni a "sikeres no" kellekeit. Bar ezeket nem lehet megmondani egy par mondatos leirasbol, de talan segit elinditani egy gondolatmenetet benned :)

2014. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!