Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki nem a saját nevét használja?

Figyelt kérdés

Hanem kitalál valami érdekeset helyette.


Pl. Kisk Anna a saját neve, és helyette a Blair Sigmundsdóttir nevet használja, mert az izgalmasabb.


Nem tini, 20+


2014. aug. 26. 16:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
*izlandi
2014. aug. 26. 16:22
 12/20 anonim ***** válasza:
hát neten én se használom a saját nevem mindenhol csak ahol fontos a személyem...máshol ahol anonym akarok lenni ott Kis Ádám nevet adok...minek adjam meg a valódit, amikor nem fontos? de személyesen soha nem használom a "netes alteergómat"
2014. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10, én is az vagyok. :D
2014. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Interneten egy rakás ember nem az igazi nevét használja ezeken az oldalakon, tekintve, hogy egyik embert sem ismerem komolyabban akikkel Twitteren, Instagramon követjük egymást, nem is adom meg nekik az igazi nevem. Blogot pláne nem írnék valós névvel. Facebook-on is kamu nevem van, hogy ne jelölgessenek be állandóan a régi ismerősök. Amíg nem ezzel a névvel mutatkozol be az életben másoknak, addig ebben semmi szokatlan nincsen szerintem.
2014. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nekem se jutott még eszembe soha, hogy bemutatkozzak személyesen valami új néven :D

Bár ismerek olyat is, aki ezt csinálja.

Fb-n a sajátom van egyébként, hogy aki keres, az megtaláljon, csak akarok pár oldalra regisztrálni, ahol tök mindegy, mi a neve, csak kell egy felhasználónév.


Erre leszólt egy barátnőm, hogy micsoda flegmaság, beképzeltség ha valaki átnevezi magát.


(am nagyon skandinávnak nézek ki, ezért is jött az izalndi név)

2014. aug. 26. 16:26
 16/20 anonim ***** válasza:
hogy majom
2014. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, utolsó?
2014. aug. 26. 16:46
 18/20 anonim ***** válasza:
nem, úgysem értenéd
2014. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Próbáljuk meg, hátha
2014. aug. 26. 16:54
 20/20 anonim válasza:
Azt, hogy szívesebben gondol így magára, mint "Kis Kanna"-ként.
2014. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!