Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki nem a saját nevén mutatkozik be?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy például "Kiss Erzsébet vagyok, de szólíts Bettinek" vagy Kiss Erzsi helyett automatikusan Kiss Bettit mond.

Hanem mondjuk Varga Mártának hívják, és Szabó Júliaként mutatkozik be.


Nemrég tudtam meg egy ismerös csajról, hogy nem is úgy hívják, ahogy, és kicsit sokkolt.


2014. jún. 14. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ugye nem Katalint mondott?
2014. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolom, hogy a jövőben felejtsük el egymást, mert ilyen szinten gerinctelen emberekkel nem vagyok hajlandó kommunikálni.
2014. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, amennyiben a valós neve is tetszik. Fura, de egy csomó lánynévtől kiráz a hideg :D

Egyébként én elég sokszor mutatkozom be más néven. Néha hasznos, de nagyobbrészt csak brahiból teszem.

2014. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amugy ö nem poénból csinálja, mindenhol ezt használja. Minden közösségi oldalon, söt, még a postaládáján is.

Véletlen tudtam meg, hogy ez nem a sajátja, mikor valakivel, aki régebbröl ismeri, beszélgettem, és mondtam, milyen szép neve van.

Reakció: "Ez valójában nem az igazi neve. Igazából így és így hívják."

Na, az már messze nem volt olyan szép, mint a kamunév, de átlagos volt, semmi fond vele.

2014. jún. 14. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, Kánten vagyok montázsiból.
2014. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg mi a gond? Egyszerűen nem szereti a saját nevét ezért másikat használ. Megváltoztatni túl macerás volt neki ezért inkább csak használja a fantom nevet.
2014. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát néha én is hülyéskedek így a csajokkal hogy: Lány: Szia Krisztina vagyok. Én: Üdv, Albert Wesker :D . De csak azokkal akik nagy Resident Evil rajongók mint én és értik a poént :D
2014. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!