Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ide írogató boldogtalan...

Az ide írogató boldogtalan emberek miért másokat hibáztatnak a saját boldogtalanságukért? Miért nem tesznek inkább azért, hogy nekik jobb legyen? Vagy nekik pont attól jobb, hogy másokat ócsárolnak?

Figyelt kérdés
Ennyire lelkiszegények lennének?
2014. máj. 22. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szeretethiányosok vagyunk.

Én még ezen kívül önbizalomhiányos is.

2014. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Te meg miről beszélsz?

Más emberek szánd szándékkal taposnak más emberek lelkivilágába ,azért lesznek szomorúk ..és bánatosak.

2014. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert mindenki mástól várja megoldást! Az a könnyebb tudod!
2014. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Remélem kapok értelmes válaszokat is a feltett kérdésre. Azt is tapasztaltam, hogy ezek az emberek ahelyett, hogy segítenének azokon, akik ugyan abban a helyzetben ragadtak inkább csak még inkább lehúzzák a másikat. Érdekes...
2014. máj. 22. 12:33
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát a te válaszodból is csak azt szűrtem le, hogy te is ilyen vagy. Sajnállak. Nagyon. Remélem nem baj.
2014. máj. 22. 12:40
 6/14 anonim ***** válasza:
szívesen segítek másoknak, de magamon nem tudok segíteni, igazi veszett ügy
2014. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Neked vannak szövegértési problémáid és engem nevel idiótának. Gondolom te is ebbe a halmazba tartozol és akkor téged is sajnállak.
2014. máj. 22. 13:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Milyen halmazba? :)


A szövegértési problémák nálad olyan formában jelentkeznek, hogy olyan jelentést is beleképzelsz egy-egy hozzászólásba, ami nincs benne.


Én pl. sehol nem írtam, hogy boldogtalan vagy elkeseredett lennék, csupán annyit, hogy nem mindig (csak) az adott illető tehet arról, hogy boldogtalan, ugyanis nagyon sokat számít a családi háttér és a közeli ismerősök. Ha pl. valakinek olyan ismerősei vannak, mint te, az nagy valószínűséggel vagy nem boldog, vagy nagyon erősen tud a gyökerek ellen védekezni. Ennyit írtam, nem többet. :) Persze biztos én vagyok a hülye, ha te azt mondod.


Amúgy én is kérdezhetek valamit, ha már a gyakorin vagyunk? Te miért tetted fel ezt a kérdést? Ártott valaki neked?

2014. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jelentkeznék kivételnek. Igyekszem senkit meg nem bántani válaszaimmal. Csak azok kapnak keményen, akik ellenségesek, gáncsoskodók. :) Vannak fura embeek itt, ne foglalkozz velük, névtelenül nagy a szájuk...
2014. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szemekbe zárt titok: ez szép tőled, rendes vagy.
2014. máj. 22. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!