Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ide írogató boldogtalan...

Az ide írogató boldogtalan emberek miért másokat hibáztatnak a saját boldogtalanságukért? Miért nem tesznek inkább azért, hogy nekik jobb legyen? Vagy nekik pont attól jobb, hogy másokat ócsárolnak?

Figyelt kérdés
Ennyire lelkiszegények lennének?
2014. máj. 22. 12:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért ha valaki egy tök hülye kérdést tesz föl, akkor ne nagyon várjon rá értelmes választ, gondolok itt az ilyesmire, h " 25 éves vagyok és még szűz, mit csináljak" és ennyi, semmi konkrétum, ....az ilyesmikre mégis mit lehet válaszolni, tudod hülye kérdés hülye válasz. sokan azt hiszik, h kiírnak ide egy kérdést, aztán minden gondjuk megoldódik, aztán rá kell döbbenniük, h ez nem így működik, mert első sorban mindenki saját maga kell h tegyen a változásért, de ezt sokan nem értik meg,és akkor a válaszadók bunkók, meg nem elég együttérzőek blabla

Mondjuk tudom, h ezen vszinüleg most újból meg fogsz sértődni, de tényleg nem teljesenvilágos a kérdésed megfogalmazása...inkább csak sejteni leht, h mire gondolsz, ill. h mire akarsz kilyukadni.

2014. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szerintem teljesen egyértelmű, megsértődni meg semmin nem fogok, a 60%-os szócséplésén sem, mert nem érzem úgy, hogy ez rám vonatkozna.



Szimplán érdekel, hogy ha valaki folyamatosan nyomorog, mert egyszerűen annyi sincs benne, hogy tegyen azért, hogy neki jobb legyen, akkor miért kezd el másokat fikázni, vagy miért húzza mégjobban magával azokat is, akiknek szintén rossz, ahelyett, hogy együtt közösen megpróbálnának tenni egymásért. Remélem most már érthető mindenkinek és ahelyett, hogy személyeskedsz, inkább normális válaszon töröd a fejed.

2014. máj. 22. 13:40
 13/14 anonim ***** válasza:

Értem, így már világosabb. Annyit tudok erre mondani, h sajnos részben ilyen az emberi természet sokaknál. Ez olyan, mint amikor vkit egy közösségből pl. egy iskolai osztályból kiközösítenek, és az olyan, akit pl. régebben ugyanőgy kiközösítettek, akármilyen oknál is fogva, nem hogy együttérezést tanúsítana, hanem inkább örül annak, h most nem ő a kiszemelt célszemély, akit támadnak, és szépen beáll a sorba, és úgy kompenzálja a múltbéli sérelmeit, h most ugyanazt úgymond visszaadja, sajnos olyasvalaki sérelmére, aki nem tehet semmiről. Egy ilyen névtelen internetes oldalon meg persze, többszörösen is adott a lehetőség arra, h névtelenül beletapossunk emberekbe, de ez inkább csak szegénységi bizonyítvány.

Sokan sztem biztos h pont attól érzik jobban magukat, h itt valakit lehordjanak, holott talán a való életben hasonló problémáik vannak, mert máshol ezt nem tehetik meg vagy nem merik....ez sajnos így van, és lesz is, mert az emberi természet egy része sztem...

2014. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivel selejt vagyok nem lehet mit tenni. Amíg élek szenvedni fogok.
2014. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!