Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jöhetnék össze nálam...

Hogyan jöhetnék össze nálam okosabb lánnyal, ha a lányok nem szeretik a náluk butább fiúkat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Múltkor volt itt egy ilyen polihisztor lány :D , keresd fel... :D


polihisztor... ja, az hát...

2014. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a lányok szeretnék a butább srácokat, nem kéne semmit se tenned csak ülni és várni, hogy méteres sorokban jöjjenek hozzád...
2014. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy én itt még csak polihisztor lányokkal futottam össze, komolyan :D 2 egyetem mellet, 3 munkahely, 4 önkéntes meló, 5 sportág profi szinten, 6 hobbi amiből énnekem 1 is sok lenne, meg ilyenek :D
2014. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért az rohadtul nem mindegy hogy ki mivel okosabb.


Valakinek gyenge az alapműveltsége, de az életben, az élet dolgaival nagyon tisztában van. Valaki diplomás, de nincs tisztában az élettel. Meg ugye ki mihez ért.


Azt nyilván nem szereti senki ha egy ember olyan buta hogy semmihez nem ért, nem tud semmit, és csak szerencsétlenkedik, főleg ha teljesen egészséges ember.


Tehát ha te csak szakmunkás vagy, esetleg egy közepes érettségivel akkor lehet esélyed egy diplomás lánynál, mert lehet hogy ő az iskolába jobban teljesített, de attól még nem jelenti azt hogy okosabb nálad. De ezt már elmondtam előbb.

2014. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tegyél arról, hogy ne legyél buta... Olvass sokat, művelődj, járj el hangversenyekre, kiállításokra, nyiss a világ felé. Kell a fenének buta pasi. Legalábbis az okos, művelt nőknek semmiképp. 23 L
2014. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hangversenytől művelt leszek? Ma is tanultam valamit :)
2014. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igenis van összefüggés az intelligencia és a zene között...
2014. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj vele összejönni. Csak kínoznátok egymást, neked állandóan kisebbrendűségi érzésed lenne, ő meg többre vágyna.
2014. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!