Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok mért nem szeretik a...

A lányok mért nem szeretik a jófiúkat?

Figyelt kérdés
Én tipikusan kedveskedő, aranyos fiú vagyok, de ez nem kell a lányoknak. Azokat szeretik, akik lazák, akiknek közömbösek. Mért van ez? (nem általánosítani akarok, egyszerűen ezt látom nap mint nap)

2014. aug. 22. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
A nok a holdrol jottek.
2014. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
nem a marsról
2014. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Mondom,hogy a holdrol -_-
2014. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mert ha bunkóznak és közömbösek, az már majdnem olyan, mintha magabiztosak lennének. és a lányoknak a magabiztos, dominánsabb "alfahímek" kellenek. én már beletörődtem hogy nem sose leszek az a típus. személyiségfüggő, ha erőlteted ezt a stílust, csak hülye helyzetekbe kerülsz.
2014. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, csak legyen talpraesett.
2014. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, hogy tisztelem a lányokat, emiatt egy lány sem tekint rám férfiként, ugyanakkor azt állítják, hogy ne legyen tapló a pasi, akkor most mi az igazság, lányok?!
2014. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom ebben nem szólt eddig túl sok lány, hát segítek. Igen manapság ez a menő ha a srác bunkó, laza és még sorolhatjuk. De ezekhez a lányokhoz pont az éretlen lányok vonzódnak a legjobban. Az én tanácsom: A jófúk maradjanak csak jó fiúk, mert meg fogják találni előbb vagy utóbb azt érett lányt aki már tudja hogy nem mindig a legmenőbb, és leglazább srác a főnyeremény.


L

2014. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken az "én olyan jófiú vagyok, ezért sem kellek a nőknek" kijelentéseken mindig röhögök. Komolyan azt hiszitek, hogy nincs olyan lány/nő, aki a kedves, figyelmes jófiúkat szeretné? Szerintem többen vannak, mint azok, akik a tuskókat szeretnék, csak van egy rossz hírem: a legtöbb már foglalt. Ennyi. Valamiért ők nem szakítanak állandóan a fiúikkal, úgy, mint a "másik csoport". Nem is értem miért....
2014. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ezeken az "én olyan jófiú vagyok, ezért sem kellek a nőknek" kijelentéseken mindig röhögök. Komolyan azt hiszitek, hogy nincs olyan lány/nő, aki a kedves, figyelmes jófiúkat szeretné? Szerintem többen vannak, mint azok, akik a tuskókat szeretnék, csak van egy rossz hírem: a legtöbb már foglalt. Ennyi. Valamiért ők nem szakítanak állandóan a fiúikkal, úgy, mint a "másik csoport". Nem is értem miért...."


Elvileg több a nő, mint a férfi, így a teóriád sántít... Hiszen most jelen pillanatban több a magányos férfi, mint a nő, annak ellenére, hogy a nők létszáma nagyobb, mint a férfiaké, szóval ez sehogy sem stimmel...

2014. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a másik meg az hogy fiatalabb korban, tizenévesen, a huszas éveik elején még ez kell a lányoknak többnyire akiket leírtál (tisztelet a kivételnek) ugyanakkor később már megjön a jobbik eszük és keresika jofiukat. szoval a jofiuknak is terem babér, de csak később. 15-22év közt nagyon nehéz olyan csajt találni akik meg is becsülnek nem csak kihasználnak, ez részben azért van mert kevés van, másik meg az hogy ezek nem hagyják el kéthetente a pasijukat így a legtöbb foglalt. szoval csak légy kitarto és majd te is megtalálod :)
2014. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!