Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ezek alapján mit gondolt...

Fiúk, ezek alapján mit gondoltok rólam? 17/L

Figyelt kérdés

Nagyjából 164 centi vagyok (már régi mérés és nem volt pontos) és 52 kg körül. Hátközépig érő sötétbarna hullámos hajam van meg barna szemeim. Inkább sportosabban öltözködök: szeretem a rövidebb fazonú pólókat, néha elöl betűrve egy magasabb derekú nadrágba stb vagy szoknyát.

Sokat sportolok, versenyszerűen díjugratok több lóval is, meg szoktam futni.

Jó tanuló vagyok, (mármint jók a jegyeim), de nem szoktam sokat inkább figyelek órán, a BME-re készülök.

Elég visszahúzódó természetű vagyok idegenek között, de ha valakit jobban megismerek, akkor már egyáltalán nem. Valaki spontánnak és viccesnek tart, de sokan nem értik meg a poénjaimat... (rendben, néha tényleg nagyon fárasztóak) Néha órákig tudnék beszélgetni valakivel, de néha kell a magány mert egyszerűen idegesítőnek találom a környezetemet (ezt nem úgy értem hogy akkor mindenkit utálok, hanem mondjuk nincs kedvem a barátnőm hülyüléséhez és már fáj a szám az erőltetett vigyorgáshoz). Néha, ha nem tudok valamit rendesen elmagyarázni, pontosan azt átadni, amit érzek akkor ideges leszek és inkább hagyom a fenébe. Ha viszont valamit csinálok, akkor minden erőmet belefektetem és megpróbálom a legjobbat kihozni magamból. Ha valamit szeretek, akkor azt nagyon. De dönteni nem tudok.

Még szeretek írni is, rövidebb novellákat általában szürrealista stílusban (amit sokszor hátborzongatónak találnak a barátaim) meg verseket. Olvasni is szeretek, főleg angolul, de verset olvasni nem.

Zene: Muse, Foster the People, Empire of the Sun, Nirvana, The White Stripes, Arcade Fire, Funeral Suits.


2014. aug. 24. 21:18
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Kérdező, nekem is van két lovam és ezt meg tudom érteni, mert a lovak csodálatos állatok és tényleg a tulajdonosa tükörképe, már egy ló arckifejezéséből sok mindent meg lehet mondani a gazdájáról.
2014. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
átlagos külső, tucat zenei ízlés, nem túl sok önbizalom, különlegesnek/hipszternek hiszed magad, pedig unalmas és üres vagy belül
2014. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a véleményt! (mármint komolyan, nem ironikusan értettem)

Csak annyit fűzök hozzá, hogy a külsőmről semmit nem tudni csak a szem-hajszínemet, abban mi különleges legyen? Lila szem? Ezt inkább kép alapján mondjad, ami nincsen. Csak azért írtam, hogy jobban el lehessen képzelni.

A zeneit érdekes hogy tucatnak mondod, nem tudom pl a Funeral Suits-t hányan ismerik...

Igen, önbizalmam tényleg nem sok van, talán még annál is kevesebb.

Viszont tévedsz, mert nem gondolom magamat hipsternek, sőt ilyenbe még soha bele sem gondoltam hogy vajon mi vagyok - lehet az öltözködésemre (is) érted, arra meg azt mondom hogy nekem ez tetszik.

Az üressel meg szerintem túl messzire mentél, mert nem írtam le magamról olyan sok mindent, ennyiből nem lehet ezt megállapítani.

2014. aug. 24. 23:19
 34/34 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy sokat foglalkoztál ezzel a kérdéssel:) és hogy csodás egyéniség vagy.
2014. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!