Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ezek alapján mit gondolt...

Fiúk, ezek alapján mit gondoltok rólam? 17/L

Figyelt kérdés

Nagyjából 164 centi vagyok (már régi mérés és nem volt pontos) és 52 kg körül. Hátközépig érő sötétbarna hullámos hajam van meg barna szemeim. Inkább sportosabban öltözködök: szeretem a rövidebb fazonú pólókat, néha elöl betűrve egy magasabb derekú nadrágba stb vagy szoknyát.

Sokat sportolok, versenyszerűen díjugratok több lóval is, meg szoktam futni.

Jó tanuló vagyok, (mármint jók a jegyeim), de nem szoktam sokat inkább figyelek órán, a BME-re készülök.

Elég visszahúzódó természetű vagyok idegenek között, de ha valakit jobban megismerek, akkor már egyáltalán nem. Valaki spontánnak és viccesnek tart, de sokan nem értik meg a poénjaimat... (rendben, néha tényleg nagyon fárasztóak) Néha órákig tudnék beszélgetni valakivel, de néha kell a magány mert egyszerűen idegesítőnek találom a környezetemet (ezt nem úgy értem hogy akkor mindenkit utálok, hanem mondjuk nincs kedvem a barátnőm hülyüléséhez és már fáj a szám az erőltetett vigyorgáshoz). Néha, ha nem tudok valamit rendesen elmagyarázni, pontosan azt átadni, amit érzek akkor ideges leszek és inkább hagyom a fenébe. Ha viszont valamit csinálok, akkor minden erőmet belefektetem és megpróbálom a legjobbat kihozni magamból. Ha valamit szeretek, akkor azt nagyon. De dönteni nem tudok.

Még szeretek írni is, rövidebb novellákat általában szürrealista stílusban (amit sokszor hátborzongatónak találnak a barátaim) meg verseket. Olvasni is szeretek, főleg angolul, de verset olvasni nem.

Zene: Muse, Foster the People, Empire of the Sun, Nirvana, The White Stripes, Arcade Fire, Funeral Suits.


2014. aug. 24. 21:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

R.I.B


The Morning After


Ez a kettő a legjobb.

2014. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, gépészmérnöki kar és ha minden jól alakul akkor 1 év múlva kezdek. Te melyikre fogsz járni?
2014. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Köszi, meghallgatom őket ;)

Én is jövőre mennék, de én a biomérnökire :)

2014. aug. 24. 21:47
 24/34 anonim ***** válasza:

Alacsony vagy. Egy haverom keserű tapasztalatai szerint nem érdemes lovas csajokkal kezdeni.


Ha a White Stripes tetszett, akkor a Raconteurs tuti fog!

2014. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Racounterst nem ismerem de akkor meghallgatom :)

Ehh, tudom... gyenge pontom, hogy kb mindenkinél alacsonyabb vagyok :(

Mert? Miért nem érdemes? Fejtsd ki.

2014. aug. 24. 22:03
 26/34 anonim ***** válasza:
Nekem van egy volt lovas lány ismerősöm, és ő is azt mondta, hogy nem érdemes lovas lányokkal ismerkedni. A legtöbb önző, csak a lovak érdeklik őket és leszarnak minden mást. A lovaglás az első nekik- szerinte. Ő ezért is hagyta abba, mert rájött, hogy van más fontosabb is az életben, mint a lovaglás és a versenyzés.
2014. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Az a baj manapság, hogy sok a divatlovas akik csak eljátsszák a többiek előtt, hogy ők milyen menők mert versenyeznek meg mert van saját lovuk és igazából teszik tönkre a lovakat aztán meg nyavajognak apucinak, hogy vegyen egy másikat. Szóval elég nagy részük sajnos sznob, akiket nem érdekel senki, csak a lovak, legalábbis ezt mutatják, mert azt hiszik, hogy ettől menőbbek lesznek. Tisztelet a kivételenk és szerintem amúgy érdemes ismerkedni azokkal a lovasokkal, akik nem sznobok.
2014. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Ezt elfogadom, és részben én is így gondolom. De azért ne általánosítsunk... Pont azért csináljuk, mert érdekel.


Én azért csinálom, mert a lovaim (kettő van) a legjobb barátaim. Bennük megtaláltam önmagamat. Az egyikkel szinte együtt nőttem fel, ő formált azzá, aki vagyok. És mind a kettő egyéniség - sokszor lehet hogy rájuk sem ismerek, de végeredményül náluk egyfajta menedéket találok. A versenyzéshez pedig: imádok ugratni. Egyébként már egy széken állva is tériszonyom van, de lovon még egy 150-es oxer fölött sem félek. Imádom az érzést. És ha már ugratok, akkor versenyzek is, mert miért ne próbáljuk ki magunkat? Szeretem azt az adrenalinlöketet, amit ad. Nem, én nem azok közé a lovasok közé tartozok, akik lejönnek a pályáról és kétségbeesésükben elverik a ló farán a szívecskéket, amiket belenyírtak, hanem inkább az a fajta, aki még a ló hibáját is magára vállalja. És aki leír engem, vagy ezt a sportot, az nem érti meg ezt a kapcsolatot sem, ami a lovaim és köztem létrejött.

2014. aug. 24. 22:18
 29/34 anonim válasza:
Ja és még annyit hozzátennék, hogy aki ért a lovakhoz az egy fél perc alatt meg tudja mondani hogy egy lovas normális-e, vagy sem
2014. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Amúgy ezzel tényleg egyetértek, sokszor én is rosszul vagyok tőlük. Például a minap volt Bábolnán minősítő, na, ott mik voltak... melegítőn majdnem belémjött az egyik csitri, előttem elkiabálja magát hogy meredek és csodálkozik ha nem tudok egyből kitérni az útjából. Mázlija volt, hogy nem rúgta le a lovam...


Igen, ez így van. Sőt, sokszor már ránézésre is megy :D

2014. aug. 24. 22:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!