Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus, biszexuális lányok!...

Leszbikus, biszexuális lányok! Lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves,biszexuális lány vagyok.Ha valaki túl fiatalnak tart,azt most udvariasan kérem,hogy kíméljen meg a megjegyzésektől!Szeretnék ismerkedni hozzám hasonlóan gondolkodó,érzelmes lányokkal.Szeretnék egy komoly,hűségre és kölcsönös megbecsülésre épülő kapcsolatot.Számomre egy kapcsolat szeretetben és elfogadásban gazdag,komoly szerelmi kötelék.Én ezt nem szeretném helyhez kötni,de örülnék ha Dunaújváros és Paks környéki lányok gyakrabban válaszolnának.A válaszokat előre is köszönöm,és ha szívesen ismerkednél,akkor írhatsz a kérdés alá,vagy akár privát üzenetet is.Hozzá tenném,hogy 14-27 éves közti lányok írjanak. :)
2014. aug. 23. 12:41
 1/1 anonim válasza:
kár hogy ilyen messze vagy:/
2014. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!