Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A leszbikus lányok is szívesen...

A leszbikus lányok is szívesen ismerkednek biszexuális lányokkal?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért volt fontos feltennem,mert mostanság elég csúnya dolgokat írtak a biszexuálisokról,és szeretném tudni,hogy ezt mindenki úgy fogja fel,mint ahogy egy-két helyen le van írva.
2014. aug. 22. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik, mert félnek, hogy elhagyják őket egy férfiért. Ez persze nem történik meg, ha szerelmesek egymásba, mint ahogy egy komoly heteró kapcsolatban sem lép le az egyik fél csak úgy valaki másért.
2014. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én biztosan nemhagynám el a kedvesemet egy hülye pasiért...és elég szégyen,ha ezt valaki megteszi,csak arra akarok kilyukadni,hogy nem minden biszexuális egyforma,mert pl én egy nagyon szeretetteljes ember vagyok,és ha én megszeretek valakit,azt nagyon imádom! De ha egy kapcsolat nem kényelmes,és kisiklott,akkor megmondom udvariasan és körültekintően,hogy mi a helyzet,és teljesen egyértelműen válunk el.
2014. aug. 22. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom akik írtak a biszexuális lányokról, azok azokra a lányokra gondoltak, akikben bár megvan a hajlam, de inkább heterok és csak ki akarták próbálni, milyen egy lánnyal. Azaz: játszottak a leszbikus lányokkal, nem gondolták komolyan a kapcsolatot.

Legalábbis én ezt gondolom. Elvégre a biszexuális lányokkal nehezebb, mint a fiúkkal, a lányoknál annyira nem egyértelmű, hogy mindkét nemhez vagy csak a férfiakhoz vonzódnak-e. (legalábbis én nagyon sok barátnőmtől hallottam, hogy ki akarja próbálni egy lánnyal)

2014. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Akkor te egy kedves, hűséges lány lehetsz.

Engem csak zavar hogy a bi lányoknak pasi is kell. Mármint oké, hűséges meg minden, de legbelül annyira fáj, a tudat hogy így már mindkét nem ellen küzdhetek. És a másik...hát igen, ha pasiért elhagyna, na az végképp betenne. De lehet csak rossz bi lányokkal hozott össze a sors. És én elhiszem hogy vannak jók is, csak még nem találtam meg, sajnos. Végülis mindegy, a személyisége határozza meg magát.


19/l

2014. aug. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy így gondolod,mert én nagyon sok csúnya dolgot szoktam olvasni a neten,de ezek szerint nem mindenki ilyen. :) Megnyugodtam. Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 23. 07:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyi rossz tapasztalatom volt biszexuális lányokkal, hogy amikor valaki ezt kimondja nekem, akkor megijedek. Próbálom félre tenni a tapasztalataim, de nagyon nehéz, mert rengetegszer jártam úgy, hogy a szex lánnyal kellett, de a kapcsolat már nem. Ilyet pedig nem szeretnék többet.
2014. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megértem,de azért nem minden lány egyforma.....remélem majd jó élményeket is fogsz szerezni ilyen téren.
2014. aug. 23. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!