Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem ertem a helyzetet. Lentebb...

Nem ertem a helyzetet. Lentebb elmeselem, olvassatok el ha van turelmetek es par velemenyt szeretnek, esetleg tanacsot hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehat van egy fiu aki tobbszor latott bulikban mivel dj(mondjuk en nem figyeltem fel ra:D),ezt kovetoen o bejelolt facebookon es ramirt..skoszor.Beszelunk mar 2-3 honapja talalkoztunk is parszor(nem randi,azt hiszem ilyen spontan hirtelen rovidebb talalkozas) jol elvagyunk, minden nap beszelunk miota felvett...talalkozni ritkabban talalkozunk csak mikor dolgom van arrafele ahol lakik-unk(en ideiglenesen).Azota nalam aludt tobbszor is es eleinte nem volt semmi,nem is eroltette,rengeteget beszelgettunk,nevettunk utanna csokoloztunk,tapi stb de szex nem volt,csak nem olyan reg tortent meg a dolog...a helyzet az hogy tudni illik sok lannyal volt mar egyutt.Nem olyan reg volt egy zenelese(zeneles kozben mindig ir sms-t,hogy milyen a buli,hogy erzi magat,mit csinal stb) es mondta hogy egy lany kiszivta a nyakat es hogy a csaj nyomult ra,meg hogy legszivesebben megutotte volna a csajt..bla bla....Szoval erre nem mondtam semmit mert ugye nem vagyunk egyutt...ami meg gaz egy picit hogy amikor eloszor szexeltunk egy picit illuminalt allapotban voltunk mindketten,bulibol jottunk,de jo volt,ott aludtam nalla reggel beszelgettunk zenet hallgattunk,elvoltunk...azota is beszelunk aranyos,szep dolgokat ir.Mielott eljottem a varosbol akart talalkozni par percre,meg is volt,setaltunk beszelgettunk,puszi es kb ennyi....Namarmost,az itt a baj hogy en attol tartok hogy en az illeto fiut kezdem jobban megkedvelni,csak ketelyes erzelmeim vannak vele szemben,marmint egyszer ugy erzem o is kezd erezni irantam valamit(pl minidg keres,szepeket ir,mintha feltekeny lenne ha mas fiuval beszelek,haverjainak mondja,ha talalkozunk veluk hogy ne bamuljanak es ne nyomuljanak,mindig erdeklodik mikor megyek es hogy talalkozzunk stb),egyszer meg,hogy csak epp jo neki ameddig jol elvagyunk es ha megun vege(pl:baratkent mutat be,nem fogja meg a kezem csak este neha ha setalunk...sot egyszer buliban elengedte hirtelen(en se az ovet:Pde had fogja elobb o;)),akkor a nyakszivas amirol beszeltem)...A lenyeg az hogy en folytatnam ezt az egeszet,csak nem szeretnem,hogy az legyen a vegen hogy en belezugok,o nem es en megint "szenvedek".szoval inkabb most vetnek veget ennek...jo talan meg parszor szexelnenk es utanna:))...gondoltam arra hogy elmondjam mindezt neki...csak nem akarok nyomulosnak tunni,vagy elijeszteni,meg per pill en se szeretnek kapcsolatot csak jo lenne tudni,hogy massal nem kezd ki kozbe es talan ha jol mennek a dolgok tobb is lehetne....Koszonom a figyelmeteket es a valaszokat elore is;)

2014. aug. 22. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt bizony tőle kell megkérdezned, hogy mi a helyzet másokkal és veled, mert csak ő tudhatja!
2014. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem,legyél vele őszinte és mondd el neki,hogy mi nyomja a szívedet :)
2014. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy újabb palira vett lányka.
2014. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor igy jartam sajnos:(....de hat az elet szep es megy tovabb:D....azert koszi a valaszokat
2014. aug. 22. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!