Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez jelenthet...

Szerintetek ez jelenthet valamit egy pasinál? Adjatok tippet. Olvassátok el légyszi

Figyelt kérdés

Van egy férfi akibe belezúgtam. Tegnap megkérdezte ,hogy szoktam e rá gondolni,utána pedig mondta de úgyse mondanád meg,ha igaz lenne. Arra várt ,hogy azt mondjam minden egyes nap rá gondolok?? Nekem tökre tetszik ő.De nem mertem neki megmondani,hogy igen szeretem és gondolok rá sokat. Aztán mondta még ,hogy muszáj nekem hazamenni,maradjak vele.Csak neki volt utána fél óra szünete. Azt akarta volna,h maradjak ott?? Meg tudta pontosan,hogy mióta nem találkoztunk.

Ő egy buszsofőr és csak akkor találkozunk ha épp vele megyek. El kellett volna mondanom tegnap hogy szeretem őt?? Csak nagyon megijedtem ,hogy tudta a gondolatom. Hogy közeledjek felé?? Hogy mutassam ki ,h szeretem?? Elmondjam neki?? Nincs senkije.



2013. szept. 1. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
amikor elkezdtem olvasni azt hittem egy 13 éves vagy erre mikor olvasom buszsofőr? mégis mintha dedóba lennétek
2013. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen szerintem mondd el neki :)
2013. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 es mért lennénk dedóba?
2013. szept. 1. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!