Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez mit jelent egy...

Szerintetek ez mit jelent egy pasinál?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki tetszik és azt mondta hogy egyetlen jó dolog van ebben a napban h én itt vagyok vele.Ezzel mit akart mondani? Tetszhetek neki??? Én ilyenkor lefagyok és nem tudok neki mit mondani.Miit mondjak h levágja hogy nekem is bejön ő? Ne nyomulóst

2013. aug. 15. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne mondj neki semmit, csak mutasd ki, hogy téged is érdekel és ennyi. :) Úgyis kialakul majd mert tetszel neki. :)
2013. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Komolyan el kell magyarázni neked egy ilyen egyértelmű kijelentést?Hány éves vagy????????
2013. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyira buta vagy :( Meg akkar baxni, mégis mit gondolsz? Szóval ja, tetszel neki. pf
2013. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát nyilvánvaló ha valaki nem tetszik annak nem mondunk ilyet...:D de ha rájönne hogy neked is bejön pl most szerepjáték: Ő:vonzónak tartasz?

te:nem vagy közömbös...! ennyi látod csak olyat írtam amit te is nagyon jól tudsz csak várod a megerősítést...:) sok sikert!

2013. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jò de én is szeretnék neki vmi ollyat mondani hogy tetszik vagy valahogy én is szeretnék neki bókolni. De hogy?
2013. aug. 15. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:

például:

de jól nézel ki ma, mint mindig

szép vagy

szép a szemed

tetszel

ugye nem is olyan nehéz?

2013. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Írjatok még minél többet ilyen ügyekbe annyira tanácstalan vagyok.Félek h hülyének néz esetleg ha én is mondok neki vmi olyat.Sose bòkoltam még pasinak,és nagyon fėlek tőle,h visszautasít.Adjatok még tippeket
2013. aug. 15. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
omg de hülye vagy...
2013. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most mért? Nagyon tetszik csak félek h mit fog gondoni??
2013. aug. 15. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!