Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok Ismerkedés? (olvassatok...

Lányok Ismerkedés? (olvassatok lentebb)

Figyelt kérdés
20 éves 175 körüli magas vagyok. Sötétbarna haj ,kék szem sportos testalkat . Nem az a bunkó fajta vagyok ,szeretem ha a lány jól érzi magát magam mellet romantikus alkat vagyok ragaszkodó és hűséges. Szeretek kedveskedni és figyelmet fordítani a páromra. Jász-Nagykun-Szolnok megye.

2013. szept. 17. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
26 éves 190 cm magas barna hajú kékeszöld szemű vagyok. Végtelen romantikus lélek vagyok, ragaszkodó, hűséges. Szeretek mindent megadni a páromnak. Ha gondolod írj rám...de nem most, PASI vagyok :D
2013. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 éves 178 cm magas vagyok. Barna haj, szürke szem, átlagos testalkat. Nem vagyok bunkó, tisztelem a hölgyeket, viszont nem szeretem ha bunkóznak velem. ha kell érzelmes is tudok lenni. Ragaszkodó, romantikus személy vagyok. Írj rá, ha nővé alakulsz :DDDD
2013. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
150 cm vagyok, kopasz. Bőröm színe szürke, és egy állat gépet vezetek naprendszereken át. Nem érdekel mennyire vagy romantikus és hűséges... Ha este eljövök érted, úgyis a seggedbe dugom a merülőforralót.
2013. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
utolsó... :D
2013. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!