Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek össze vele?

Lilowada kérdése:

Hogyan ismerkedjek össze vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Buta és elcsépelt kérdéssel fordulok most hozzátok. Van egy fiú az iskolámban, ő 12.-es, és nagyon tetszik nekem, naponta látom a folyosón, de mikor látom vagy ha csak elmegy mellettem izzad a kezem, remegek és borzasztóan zavarban vagyok, rá se merek pillantani. Pedig igazán nem vagyok szégyenlős típus, de mikor a közelében vagyok teljesen elveszettnek érzem magam. Az egyik barátnőm ismeri őt, mesélt is nekem róla, a nevét is tudom, de még sose beszélgettünk. Nagyon szeretném megismerni, de nem tudom hogy kezdeményezzek nála. Talán oda kéne mennem hozzá, de azt se tudom mit kéne mondanom, valószínüleg furcsának találná, ha csak úgy a folyosón megszólítanám, biztos nem tudná mire vélni. De én nagyon szeretném, ha már elhívna randizni vagy ha legalább már napi szinten beszélgetnénk. Nincs valami szuper ötleteket? Tudom, hogy hülye szitu és már unásig ismételtek ezek a kérdések az oladlon, de tényleg szükségem van a tanácsotokra! :) 17/L

2013. szept. 17. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátnődnek mondd, hogy mutasson be neki téged! :D


Vagy csak menj mindig a termükhöz és próbálj szemezni vele! de egyedül legyél, mert különben lehet nem merne kezdeményezni! a mosoly is jó visszajelzés szemezés közben!


nameg te is kezdeményezhetsz... simán csak valami sulis téma jó lenne... tanárok, órák, ilyesmi


végső kísérletnek meg féjszbukk

2013. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelöld be facebookon és lájkold be pár képét. Nem hülyeségből mondom, télleg jó ötlet, hátha felcsillan a szem és rád ír. Utána már jön minden :)
2013. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

17 éves srác vagyok.

Szerintem próbáld felhívni magadra a figyelmét vagy ha van közös ismerősötök akkor kérd hogy mutasson be neki és akkor tudsz neki üzenni a tesbeszédeddel akár, hogy érdeklődsz iránta. De ha nem veszi a lapot akkor szerintem odamehetsz hozzá bemutatkozni vagy kérsz valami tanácsot valamelyik tanárról, majd te kitalálod az indokot. egyszer hozzám is odajött a büfébe egy lány valószínű tetszettem neki és azt kérdezte hogy hol szokott lenni a diák önkorm. gyűlés, elkísértem. A séta közben megbizonyosodtam arról hogy nem az volt találkozásunk indoka hogy nem ismeri ki magát a suliba. De ekkor egy párkapcsolatban voltam uh. nem kerestem és őse engem .

2013. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az ötleteket! Igen, a facebookos dolog már nekem is eszembe jutott, hogy bejelölöm és írok neki, vagy belájkolom néhány képét. Viszont az a baj, hogy olyat nem jelöl vissza, akivel minimum 2 mondatot nem váltott személyesen, így tényleg marad a bemutatós-akció vagy pedig, hogy valamivel kapcsolatban megkérdezem! ^^
2013. szept. 17. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Internet... Facebook .. Bejelőlőd meg kérdezi hogy miért jelőlted be neked meg annyi lesz a válaszod hogy egy suliba jártok és azért meg hogy zavar e stb .. és már el is kezdődik a beszélgetés ! És ha izzad a kezed? első beszélgetésen úgy sem a kezedet fogja majd + még lehet hogy létezésedről sem tud és már randi ? na és ha el mész melette akkor egy csomó papír esne ki a kezedből " véletlen " ? de amúgy sokan nem szeretnének a saját sulijukból barátnőt pasit.. kényelmetlen a helyzet szakítás után.. na meg nem a leányzónak kell érdeklődnie .. próbálkoznia .. valószínűleg ha nagyon akarna valamit akkor már meg oldotta volna ezt a problémát ő ! :)
2013. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!