Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat tőlem a srác?

Mit akarhat tőlem a srác?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

(Én 15 a fiú pedig 16)

Együtt voltam táborozni egy helyes fíúval minden szép és jó volt míg nem szált rám.De csak velem csinálta ezt hogy hogy kedves volt hol bunkó vagy előzékeny és udvarias. Egyik nap naív kis fruskának nevezett. Rá egy órára bocsánatot kért. Azt mondta hogy nagyon sajnála meg hogy ő nem akart megbántani. Mikor ezt elmondta hatulról megölelt. Amikor ez megtörtént ezek után mindig engem nézett ölelgetett és a kezemet akarta fogni. Már egy hónapja hogy hazajöttünk a táborból azóta nem keres. De mikor szembe jött velem az utcán rám mosolygott es mikor egymás mellé értünk elszégyelte magág.

Kérlek segítsetek!



2014. aug. 21. 12:38
 1/3 anonim válasza:

a táborban le akart fektetni úgyhogy ne foglalkozz vele 15/F

ez a véleményem

2014. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd :D Ez a srác semmit nem akar(t) tőled, pusztán csak kihasználta a helyzeteket. Talán igaza is van abban, h picit naiv vagy.. Nem szabad azonnal bedőlni a mosolynak és a szép szavaknak!!! De még fiatal vagy... Majd az életben kitapasztalod :)
2014. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2014. aug. 21. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!