Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan 14-15 éves...

Van itt olyan 14-15 éves lány, aki szeretne ismerkedni egy huszonéves fiúval?

Figyelt kérdés
(a "fúj pedofil" típusú válaszokat adó emberek kíméljenek, és inkább nézzenek utána a szó jelentésének. Nem vagyok az.)
2014. aug. 20. 23:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%

Tipikus "szabadelvű.

Én 20-éves létemre igencsak szégyellném ha egy 14-15 éves tacskót kellene "felszednem" mert a saját korosztályomban nem vagyok menő és rajtam röhögnének. :D


Még ha 40-akárhány évesen akarnál egy 20-onévest az van ahol "menőnek" számít, de ez szánalom a köbön. :)

2014. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
lány vagyok 15 éves legalább a farkad nagy ha igen csak akkor írj
2014. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Az, hogy mi betegség, az orvosi kamara, meg általában a nemzetközi orvosi körök, de nem a gyakoris erkölcscsőszök döntése. Az efebofília nem betegség, és jogilag sem büntetendő. Az oké, hogy ti erkölcsileg rossznak tartjátok: ebben az esetben ne legyetek fiatalabbakkal, jogotok van hozzá.

Viszont másokat lebetegezni, abnormálisozni azért, mert nem a ti morális nézeteitetek szerint él, az nagyon intoleráns, vaskalapos viselkedésre vall.

2014. aug. 20. 23:52
 14/24 A kérdező kommentje:
Azért vagyok "szabadelvű", mert nem a te értékrended szerint élek? Ó, ezer bocsánat, hogy nem kértem ki a véleményedet az objektíve helyes életvitelről...
2014. aug. 20. 23:53
 15/24 anonim ***** válasza:
85%
ha esetleg gyereked lesz valamikor ne agyj isten lány majd akkor mond ugyanezt ha huszonéves kan gyerekek akarják megkúrni a kislányod ;)
2014. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Na, 23%-os, a négy hozzászólásodból 2 gyűlölködő, 1 kamu, 1 pedig valami humorosnak szánt példabeszéd. Nem unod?
2014. aug. 20. 23:59
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

"Azért vagyok "szabadelvű", mert nem a te értékrended szerint élek? Ó, ezer bocsánat, hogy nem kértem ki a véleményedet az objektíve helyes életvitelről..."


És mi azért vagyunk "vaskalaposak" és "intoleránsak" mert nem szinte még gyerekekkel akarunk kikezdeni? :D

2014. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
59%
14 éves kortól elvileg nem bűntetik a szexuális életet. De miért pont 14-15 lánnyal szeretnél ismerkedni?
2014. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
64%
És még mit akarsz te egy 14 évestől te szellemi roncshalmaz? A saját korosztályodban nem megy a csajozás azthiszed hogy majd egy 14 évesnek kellesz akinek az a legnagyobb gondja hogy milyen ruhát vegyen fel? Kész röhej vagy ember.
2014. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

"És mi azért vagyunk "vaskalaposak" és "intoleránsak" mert nem szinte még gyerekekkel akarunk kikezdeni? :D"


Ennyire nehezen megy a szövegértelmezés? Azért vagy az, mert a saját morális nézeteidet akarod rám erőltetni. Te helytelennek tartod ezt, oké, én elfogadom. Ne ismerkedj fiatalabbakkal. Viszont az, hogy engem becsmérelsz, csak mert én másképpen gondolom a dolgokat, az elfogadhatatlan.


"Kész röhej vagy ember."


Mind megértettük a véleményedet. Megtennéd, hogy nem offolod tovább a kérdésemet?

2014. aug. 21. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!