Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Huszonéves lányoknak magasabb...

Huszonéves lányoknak magasabb elvárásaik vannak pasi terén?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt itt már nem elég a külső, kedves, értelmes, udvarias természet, hanem számít már az iskolázottság, munka, anyagi háttér stb..a közös jövőre gondolván címszó alatt..

2014. júl. 8. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha már kijárták a fősulit vagy egyetemet és kibulizták magukat akkor a nők egy része, nem mind, csak egy része már arra is gondol, hogy ha babát akar akkor az hová jöjjön...
2014. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az anyagi háttér. A többit majd megvesszük.
2014. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek van egy elképzelése, a küsőre,beksőre,anyagiakra vonatkozóan is, az a szerencse hogy mindenkinek más az elvárása. Ez szerintem kortól független. Pl. nekem a vékony, nem tul magas fiúk tetszenek, akik csendesek, és vagy járjon iskolába, vagy legyen valamilyen végzettsége és dolgozzon. Az nem elvárásom, hogy legyen lakása, kocsija, de nem is kizáró ok, az az igazság én elég törtető vagyok, és jól szeretek élni, ez azért legyen meg benne. Nyáron szeretek tengerparton nyaralni, télen sielni, és egyáltalán jól élni, most ezt igy magam is el tudom érni, de jó ha a fiú is ilyesmi beállitottságu és bármelyik országban szeressen élni, ne legyen tulzottan helyhezkötött. Tehát a kérdésedre a válasz, mindenkinek vannak elvárásai a másikkal szemben, kortól függetlenül és mindenkinél ez egyéni.
2014. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bizony attól függ mennyi idősek ezen belül is,mert például nálunk az egyetemen akik huszas éveik elején járnak,pontosan ugyanazt csinálják mint eddig.Buli,szex,pia,és ugyanúgy a kigyúrt bunkó gyerekek után futnak, mint egy pincsi.A többi srác mintha levegő lenne ott...

23/F

2014. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hármasnak üzenem hogy az ilyen törtető anyagias ribizliktől hányingerem van. És ha beleszeretsz egy csóró pasiba akkor mi van?

A pasik nem nagyon szeretik az anyagias nőket.

2014. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös, ha beleszeretnék egy csoro magyar fiúba, akkor valószinű pár hónapon belül jól kereső fiú lenne, de akarjon jól élni és dolgozni. Csak elég sok ismerősöm jól elvan, alig akar tanulni, dolgozni még annyira sem, nyelveket nem beszél, és kesereg hogy nem jut egyről a kettőre, nekem meg az ilyenekből van elegem. (3-as voltam)
2014. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod hármas van az a nő akinek semmi sem elég. Ha van egy munkám amit szeretek akkor az neki nem elég. Több fizetést, nagy irodát, titkárnőt akar. Ha van egy lakásom akkor nagyobbat akar. Ha van egy autóm akkor ő újabbat akar. És amikor megcsal akkor én vagyok a bunkó.

Ötös voltam.

2014. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7- sajnálom, hogy gondod van a párkapcsolataiddal, sok sikert hogy olyan társat találj akivel egy hullámhosszon vagytok, nekem hála égnek nincsenek ilyen gondjaim.
2014. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3-as.

Ezt még is, hogy gondolod? "ha beleszeretnék egy csoro magyar fiúba, akkor valószinű pár hónapon belül jól kereső fiú lenne" Adsz neki munkát?? :)

2014. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen,a többségnek magasabb.De még barátságban is sajnos!

Nálam ugyanaz az elvárás,vagyis hogy nagyon tetsszen,mint tizen évesen,mert nem akarok kölyköt,amihez egy rakás pénz kell.A luxus sem érdekel.27

2014. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!