Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek? (Bövebben lent)

Hogy ismerkedjek? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Ma egész nap a belvárosban vagyok, ahol elég sok korombeli szokott lógni. Arra gondoltam, hogy megpróbálok ma is egy picit ismerkedni, de eddig csak úgy sikerült, ha a lány egyed volt. Mit csináljak akkor, ha van egy lány aki tetszik és egy csportban van pár barátjával?

A hasznos válaszokat előre is köszönöm.

14/f


2014. aug. 18. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Beolvadsz a társasákba, vagy kikéred a lányt. Nem kell aggódnod, ha odamész hozzájuk és valamelyikőjüknek tetszel akkor nem küldenek el. Előszőr próbálj meg szemezni az illetővel, majd ha ez megvan odamés hozzájuk és esetleg kikéred. De nem is kell kikérned elég, ha odamész, a barátnői biztos veszik a lapot.
2014. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!:) Én azt ajanlom,hogy nyugodtan menyj oda a lányhoz,meg akkor is ha a barátnői ott vannak vele! Hívd felre egy kicsit, vidd el fagyizni,vagy akármi. Ha a barátnőinek fontos a "kiszemelt" lany meg inkabb ok küldik el veled a leányzót ismerkedni.En legalabb is ezt tennem ha szingli lenne a barátnőm! Ha meg a csaj lepattint a barátai miatt, ne feledd azt,hogy minden rosszban van valami jó!:) Legalább nem által ossze egy kis libaval aki a barátai előtt nem mer majd felvalalni.. Sok sikert! :) 14/L
2014. aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!