Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikimiki kérdése:

Hogyan ismerkedjek meg vele? Bövebben lent

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon tetszik,első látásra belezúgtam.Igazából nem ismerem,de látom h. velem szemben nem közömbös és keresi a tekintetemet,meg a szeme sarkával állandóan engem figyel.Nem tudok róla semmit csak hogy egy buszon szoktunk utazni egyidőben:S és
2011. szept. 30. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
PUA ! Bogozd ki :) (nem fake)
2011. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tréfarépa ***** válasza:
82%
heló szia szevasz, van nálatok terasz?
2011. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérnék szépen
2011. szept. 30. 19:26
 4/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy amúgy? egy suliba jártok? a lány hány éves? egy kicsit több infót írsz, és úgy akkor tudok segíteni:)
2011. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Valamilyen véletlennek tűnő kontextusban szólítsd meg, (Figyelj az első benyomásra) és az ismerkedést zárhatod egy félős randikéréssel is :P (perszze nem vacsorára gondolok a yachtodon 6 doboz óvszerrel..... hanem egy találka v. vmi, ha bejössz neki tuti hogy igent mond)
2011. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
helyzet az hogy én 16 éves vagyok és nem mondanám magam egy visszataszitó srácnak általában közvetlen vagyok a lányokkal,de ez most más.Nem tudok róla semmit.Csak hogy mindig akkor van ott amikor én és ennyi.
2011. szept. 30. 19:35
 7/13 anonim ***** válasza:
először is köszönj neki, aztán kérdezd meg a nevét, majd azt is, hogy hova, melyik suliba jár.. innen majd elkezdődik a beszélgetés, de még előtte kitalálhatsz 1-2 témát, ha csönd lenne.. sok sikert;)
2011. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szedd már össze magad ember!! Menj oda és kérdezd meg hogy meddig utazik, hova jár suliba, kérdezd hogy milyen tagozatra, és ott mit tanulnak, kérdezd a hobbijáról. Ha ez még belefér az időbe, vagy dicsérd meg a ruháját,a haját, ha ez bejön neki a szemét de ne legyél nyomulós, bár te fiú vagy csak jobban tudod mint én hogy mi az a nyomulás!. Én ennek örülnék attól a sráctól akit figyelek állandóan, és egyben össze rándulna a gyomrom. :DD Na sok sikert!
2011. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aszta! Az egyik barátnőmnek tetszik egy srác akivel pont egy buszon utazik. Tudom, hogy kicsi az esélye, hogy pont te vagy az a srác és számodra a barátnőm az a lány, de mégis honnan hová szoktál menni a busszal? Ja és milyennel?
2011. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
városi busz vagis helyi
2011. szept. 30. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!